Výprodej!  PUZZLE - SANDRA KUCK, Šepot anděla -  1000 dílků Zobrazit větší

PUZZLE - SANDRA KUCK, Šepot anděla - 1000 dílků

VYHC-102792-1

Nové

Skladem

179,10 Kč

-10%

199,00 Kč

Více informací

Puzzle se skládají z 1000 dílků, které do sebe přesně zapadají. Po spojení všech dílků získáte požadovaný obrázek. Dílky jsou z tvrdého, pevného a kvalitního materiálu. Puzzle rozvíjí kreativní a logické myšlení. Puzzle je možné složit, znovu rozebrat a později si to zopakovat nebo obrázek třeba slepit a použít jako dekoraci na stěnu.

Sandra Kuck byla dlouho považována za jednu z nejvíce oblíbených amerických umělců 20. století. Andělské děti, nostalgie a nádherné detaily jsou vlastnosti, které vystihují její umění.

Puzzle Castorland jsou výsledkem práce lidí, které spojuje zaujetí a vysoká profesionalita. Puzzle Castorland je značka, která zaručuje nejen vysoké estetické a kvalitní přednosti výrobků, ale také nabízí ucelený sortiment pro milovníky puzzlí. Veškeré výrobky značky Castorland splňují mezinárodní standardy kvality a bezpečnosti, zaručené používanými technologiemi a organizací práce. Firma Castorland se na trhu pohybuje již od roku 1993. Během těchto let firma získala bohaté zkušenosti a vybudovala si pevné pozice, umožňující stabilní a další vývoj firmy. Jejich výrobky jsou exportovány do více než 30 států na téměř všech kontinentech.

Rozměry: 35 x 25 x 5 cm (velikost krabičky), 47 x 68 cm (složený obrázek).

Vhodné pro děti od 9 let.