Magnetická tabulka - Jumbo (svítí ve tmě)

KIDO10468

Nové

Skladem

1 349,00 Kč

Více informací

Tato magnetická tabulka z limitované edice dostala vřelé recenze od dětí i dospělých! Jumbo září ve tmě, přináší vrušující nový rozměr noční hry.

Použitím tužky lze na tabulku kreslit. Tužka v sobě obsahuje magnet, který přitahuje kuličky ukryté v tabulce a ty po přejetí tužky vyskočí nahorů.

Kresba se vymaže přejítím bříška prstu, nebo hranou tužky. Kuličky spadnou dolů a můžete začít znovu.

Rozměry: 23,5x1,8x20cm

Doporučený věk: 3+


Kid O

Společnost Kid O je americká firma, která věří, že děti se nejvíce baví, když objevují nové věci, neboli jinými slovy, že pro děti je hra vlastně učením se něčeho nového. Právě z tohoto důvodu jsou všechny výrobky této firmy navrženy tak, aby nabízely co nejvíce možností k rozvoji. Jejich hračky neustále podporují a stimulují děti množstvím svých tvarů, barev a velikostí, a tak jsou možnosti pro kreativní hru opravdu neomezené. Když si děti hrají s výrobky Kid O, posilují vlastní představivost, čímž zapojují dovednosti, které budou potřebovat pro běžný život.

Společnosti Kid O dbá na to, aby byly všechny její výrobky bezpečné, proto jsou testovány nezávislou laboratoří. Každý produkt vyhovuje US ASTM F 963-07 standardům a EN-71 evropským standardům. Všechny obaly, které firma používá jsou ze 100% recyklovatelných materiálů.

Jak fungují magnetické tabulky firmy Kid O, můžete zjistit na tomto videu: