Novinka
Zvětšit
Hmatové kameny
Hmatové kameny
Hmatové kameny
Hmatové kameny
Hmatové kameny
Hmatové kameny
Hmatové kameny
Hmatové kameny

Hmatové kameny

8854740054517
PT5451
Dostupnost: Skladem
0.410kg
898,00 Kč

Hmatové kameny značky PlanToys nabízejí širokou škálu herních možností pro děti již od 2 let.

Sada obsahuje celkem 24 kamenů vyrobených z PlanWood, tedy formou přebytečných pilin a dřevěných kousků, které prochází tepelným procesem s organickými pigmenty. To je pro děti bezpečné a zároveň šetrné k životnímu prostředí.

Dřevěné kameny, které lze snadno uložit do přiloženého látkového sáčku, zvou děti k prozkoumání svých smyslových dovedností, rozpoznávání vzorů a sekvencí, schopnosti přiřazování, či kategorizace. Kameny lze rovněž snadno otisknout a vyrazit do těsta pro vaše další aktivity.

Hrací karty jsou k dispozici ke stažení.

Rozměry: 4,7 cm x 5,1 cm x 1 cm 

Vhodné pro děti od 2 let.

PLAN TOYS

PlanToys je již 40 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček.

Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.

PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).

Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci.

Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celého světa.

Přednosti PlanToys hraček:

  • Prvotřídní materiály a záměrně vybrané zdroje mají za následek kvalitní hračky, které nepoškozují životní prostředí.
  • Díky jednoduchému designu jsou hračky PlanToys stylové, odolné a nadčasové.
  • Výrobce používá netoxická barviva na vodní bázi, která udržují strukturu dřevěných hraček - udržují je co nejblíže jejich původní povaze.

Souhlas se soubory cookie