• Výprodej!
Zvětšit

Vysokozdvižný vozík (speciální edice)

8854740061249
PT6124
Dostupnost: Skladem
38.0 x 22.5 x 18.0
0.300kg
1 430,00 Kč 2 859,00 Kč -50%

Vysokozdvižný vozík od firmy Plan Toys by neměl chybět žádnému malému staviteli.

Konstrukce a funkce jsou založeny na skutečném vysokozdvižném vozíku. Zadní knoflík pomáhá řídit vysokozdvižný vozík vlevo a vpravo. K vozíku je k dispozici dřevěná paleta s kostkami.

Rozvíjejte u dětí jejich představivost, fantazii, kreativitu a sociální vnímání. Děti mohou vytvářet své vlastní příběhy a pomocí vysokozdvižného vozíku nakládat vše, co ve své blízkosti naleznou.

Vhodné pro děti od 3 let.

Rozměry: 18 x 29 x 22 cm

PLAN TOYS

Plan Toys je již téměř 40 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček.

Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.

PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).

Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci.

Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celého světa. 

 

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.