Motýlí zahrádka (3 - 5 housenek) - Butterfly...

  Motýlí zahrádka (3 - 5 housenek) - Butterfly Garden

  ST01010SU
  Dostupnost: Na dotaz
  1 115 Kč

   

  Produkty skladem doručíme do 3 dnů

   

  Možný osobní odběr na pobočce

   

  Dárek k nákupu nad 2000 Kč

   

  Motýlí zahrádka nabízí zcela nový pohled na "školu hrou". Na vlastní oči mohou děti sledovat housenky transformující se do překrásně barevných motýlů. Po vylíhnutí motýlů je pak děti několik dnů krmí a pozorují a nakonec je vypustí do přírody.

  Dokážete si představit lepší způsob jak dítěti nabídnout možnost prozkoumat jednu z nejúžasnějších proměn přírody, než tím že ji sami uvidí na vlastní oči? Tyto vzdělávací sady jsou nejen obrovským přínosem pro studium, ale i pro získání a prohloubení vztahu k přírodě. Jsou proto velmi vhodné pro městské děti, které nemají tolik možností interakce s přírodou.

  Sada je vhodná i pro školní a studijní účely, kdy na živém pokusu děti uvidí to, co doteď znali pouze z obrázků učebnic. Navíc v průběhu živého pokusu není vyžadována zvláštní péče a motýlům není nijak ublíženo. Naopak vypuštěním do volné přírody obohatíte snižující se stavy jednoho z našich motýlů.

   

  Motýlí zahrádka obsahuje:

  1x trvanlivou motýlí síťku vysokou 30cm s uzavíráním na zip, možností opakovaného použití a složení pro snadné skladování
  1x pipeta pro dávkování nektaru
  1x podrobný český návod
  1x certifikát pro objednání 5ks živých housenek motýla  s krmením ZDARMA (garance vylíhnutí  min. 3 motýlků) 
  Dodávaný druh je Babočka bodláková - lat.Vanessa Cardui. Tento druh se běžně vyskytuje téměř po celém světě a střední Evropa je jednou z přirozených lokalit tohoto druhu motýla. 

  Housenky lze objednávat pouze v období březen až polovina září.

  Důvodem je samozřejmě přirozený požadavek pro život motýlů, tedy dostatek tepla a potravy ve volné přírodě v době vypuštění.

  Housenky pochází z hmyzí farmy firmy Insect Lore ve Velké Británii, která odesílá zásilky s housenkami několikrát týdně letecky do celé Evropy.

  Objednání housenek na základě certifikátu (lze učinit online pomocí internetového formuláře nebo poštou - detailně popsáno v českém návodu). Dodání housenek z farmy trvá 7-10dnů od vyplnění online formuláře (nebo doručení objednacího lístku poštou)

  Pěkná videa jsou ke shlédnutí zde:

   

  Věk
  3 - 4 roky
  4 - 5 let
  5 - 6 let
  6 let +
  ST01010SU
  Komentáře (0)
  Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

  VÝPRODEJ! Nakupte právě teď smysluplné hračky se slevou až 70 %

  Produkt přidán do seznamu přání
  Souhlas se soubory cookie