Akční Výprodej
Zvětšit
Dětská jídelní židle - černá
Dětská jídelní židle - černá
Dětská jídelní židle - černá
Dětská jídelní židle - černá

Dětská jídelní židle - černá

8854740087065
PT8706
Dostupnost: Skladem
43.5 x 64.0 x 60.0
7.000kg
2 415,00 Kč 4 025,00 Kč -40%

Dejte vašim dětem oblíbenou jídelní židličku, aby měly možnost stolovat společně s rodinou! Tato vysoká jídelní židle má unikátní design. Za pomoci tvarovaného dřeva skvěle udržuje neposedná batolata v klidu. Jak vaše děti rostou, můžete upravovat pásy a měnit pozici podnožky jednoduchým odšroubováním a otočením na druhou stranu.

Rozměry: 59.5 x 59.5 x 83.3 cm

Vhodné pro děti od 6 měsíců do 3 let.

PLAN TOYS

Plan Toys je již více než 30 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček.

Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.

PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).

Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci.

Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celého světa.

Souhlas se soubory cookie