Výprodej
Moje výtvarná tabule
Moje výtvarná tabule
Moje výtvarná tabule
Moje výtvarná tabule

Moje výtvarná tabule

PT8602
Dostupnost: Skladem
999 Kč

 

Tato výtvarná tabule je v přesné velikosti papíru. Horní deska má speciální povrch, aby na ní bylo možné psát křídou. Tabule má pod sebou úložný prostor k úschově věcí a je speciálně vytvořena pro pohodlné kreslení a psaní, je totiž nakloněna, aby děti držely vzpříměně tělo a nehrbily se. Výhodou je, že lze tabulku použít kdekoli - v posteli, na zemi, na klíně, při cestování, vždy na ni lze pohodlně psát.

(Křída není součástí balení!)

Rozměry: 32,5 x 26,0 x 12,4 cm.

Vhodné pro děti od 3 let.

PLAN TOYS

Plan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček.

Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.

PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).

Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci.

Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celého světa. 

Souhlas se soubory cookie