Akční
  • Výprodej!
Zvětšit

PUZZLE - Koťata - 500 dílků

5904438051168
VYHB-51168-1
Dostupnost: Na dotaz
33.0 x 23.0 x 5.0
0.440kg
125,00 Kč 139,00 Kč -10%

Puzzle se skládají z 500 dílků, které do sebe přesně zapadají. Po spojení všech dílků získáte požadovaný obrázek. Dílky jsou z tvrdého, pevného a kvalitního materiálu. Puzzle rozvíjí kreativní a logické myšlení. Puzzle je možné složit, znovu rozebrat a později si to zopakovat nebo obrázek třeba slepit a použít jako dekoraci na stěnu.

Kotě je mládě kočkovité šelmy. Rodí se zpravidla po dvou měsících březosti matky, a to v počtu 3 až 10. Mladá koťata jsou velice přítulná a roztomilá zvířata, a to i u divoce žijících druhů. Neumí regulovat svou tělesnou teplotu, proto je matka musí zahřívat, je-li okolní teplota nižší než 27 °C. První tři týdny jsou koťata zcela závislá na výživě mateřským mlékem. Získávají z něj protilátky - ochranu před infekčními onemocněními. Koťata otvírají oči asi 7 až 10 dní po porodu. Nejprve je sítnice vyvinuta jen slabě a vidění je špatné. Až teprve po 10 týdnech vidí kotě stejně dobře jako dospělý jedinec. Vývoj koťat od druhého do sedmého týdne je velmi rychlý, zlepšuje se jejich koordinace a síla, hrají si s ostatními sourozenci a začínají zkoumat svět mimo své hnízdo či doupě. Učí se umývat, stejně jako lovit a číhat na kořist, čímž využívají své vrozené schopnosti. Když koťata dosáhnou třech až čtyřech týdnů, začínají přijímat tuhou stravu. Mateřské mléko hraje v jejich výživě stále nižší roli, až ve věku 6 až 8 týdnů už kojení není potřebné. Přesto zpravidla v malé intenzitě kojení pokračuje, často až do 3 měsíců věku kotěte, kdy teprve dochází k úplnému odstavu.

Puzzle Castorland jsou výsledkem práce lidí, které spojuje zaujetí a vysoká profesionalita. Puzzle Castorland je značka, která zaručuje nejen vysoké estetické a kvalitní přednosti výrobků, ale také nabízí ucelený sortiment pro milovníky puzzlí. Veškeré výrobky značky Castorland splňují mezinárodní standardy kvality a bezpečnosti, zaručené používanými technologiemi a organizací práce. Firma Castorland se na trhu pohybuje již od roku 1993. Během těchto let firma získala bohaté zkušenosti a vybudovala si pevné pozice, umožňující stabilní a další vývoj firmy. Jejich výrobky jsou exportovány do více než 30 států na téměř všech kontinentech.

Rozměry: 35 x 25 x 4 cm (velikost krabičky), 47 x 33 cm (složený obrázek).

Vhodné pro děti od 9 let.

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.