PUZZLE - Ryby na korálovém útesu - 260 dílků

5904438027279
VYHB-27279-1
Dostupnost: Na dotaz
24.5 x 18.0 x 4.0
0.173kg
105,00 Kč

Puzzle se skládají z 260 dílků, které do sebe přesně zapadají. Po spojení všech dílků získáte požadovaný obrázek. Dílky jsou z tvrdého, pevného a kvalitního materiálu. Puzzle rozvíjí kreativní a logické myšlení. Puzzle je možné složit, znovu rozebrat a později si to zopakovat nebo obrázek třeba slepit a použít jako dekoraci na stěnu.

Ryby jsou obratlovci přizpůsobení životu ve vodě. Obývají vody sladké, slané i smíšené. Jsou důležitou součástí vodních ekosystémů a mají také velký význam ekonomický - jsou významnou lidskou potravou, ale i předmětem obchodu pro okrasné účely a akvaristiku. Puzzle vyobrazuje ryby na korálovém útesu.

Puzzle Castorland jsou výsledkem práce lidí, které spojuje zaujetí a vysoká profesionalita. Puzzle Castorland je značka, která zaručuje nejen vysoké estetické a kvalitní přednosti výrobků, ale také nabízí ucelený sortiment pro milovníky puzzlí. Veškeré výrobky značky Castorland splňují mezinárodní standardy kvality a bezpečnosti, zaručené používanými technologiemi a organizací práce. Firma Castorland se na trhu pohybuje již od roku 1993. Během těchto let firma získala bohaté zkušenosti a vybudovala si pevné pozice, umožňující stabilní a další vývoj firmy. Jejich výrobky jsou exportovány do více než 30 států na téměř všech kontinentech.

Rozměry: 24,5 x 17,5 x 3,7 cm (velikost krabičky),

32 x 23 cm (složený obrázek).

Vhodné pro děti od 8 let.

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.