PUZZLE - Stavba - 40 maxi dílků

5904438040018
VYHB-040018
Dostupnost: Na dotaz
33.0 x 23.0 x 5.0
0.594kg
224,00 Kč

Puzzle se skládají ze 40 maxi dílků, které do sebe přesně zapadají. Po spojení všech dílků získáte požadovaný obrázek. Dílky jsou z tvrdého, pevného a kvalitního materiálu. Puzzle rozvíjí kreativní a logické myšlení. Puzzle je možné složit, znovu rozebrat a později si to zopakovat nebo obrázek třeba slepit a použít jako dekoraci na stěnu.

Spádová míchačka má míchací lopatky pevně spojené s otáčejícím se bubnem, přesypává směs a současně ji přesunuje ve směru osy otáčení. Jeřáb je dopravní stroj z kategorie zdvihadel, který zdvíhá a poté přemisťuje těžké předměty respektive břemena, obvykle (ale ne vždy) pomocí kladnice a háku na laně. Používá se ve všech oblastech průmyslu (zejména v průmyslu těžkém), dále pak ve stavebnictví i jinde. Příbuznými stroji jeřábu jsou vrátky a nákladní zdviže. Kompaktní kolové nakladače s hydrostatickým pohonem jsou určeny pro menší stavební, komunální i zahradnické práce.

Puzzle Castorland jsou výsledkem práce lidí, které spojuje zaujetí a vysoká profesionalita. Puzzle Castorland je značka, která zaručuje nejen vysoké estetické a kvalitní přednosti výrobků, ale také nabízí ucelený sortiment pro milovníky puzzlí. Veškeré výrobky značky Castorland splňují mezinárodní standardy kvality a bezpečnosti, zaručené používanými technologiemi a organizací práce. Firma Castorland se na trhu pohybuje již od roku 1993. Během těchto let firma získala bohaté zkušenosti a vybudovala si pevné pozice, umožňující stabilní a další vývoj firmy. Jejich výrobky jsou exportovány do více než 30 států na téměř všech kontinentech.

Rozměry: 35,5 x 25 x 4 cm (velikost krabičky),

40 x 59 cm (složený obrázek).

Vhodné pro děti od 4 let.

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.