3D puzzle - Glóbus

4020972090546
LEG9054
Dostupnost: Skladem
22.0 x 29.0 x 4.0
0.393kg
330,00 Kč

Opravdovou výzvu pro milovníky skládaček představuje model glóbusu ze stabilního kartonu. Pomocí jednoduchého systému je možné sestavit reálný obraz zeměkoule. Takto lze trénovat koordinaci očí a rukou a současně se něco víc dozvědět o geografii.

Malba globusu je detailně propracována, takže na něm nenajdete jen obrysy pevnin a oceánů, ale přímo konkrétní pohoří, řeky, větší jezera a moře. V oceánech lze najít ostrovy a útesy, dokonce i největší mořské příkopy. Na mapě jsou doplněny názvy (v anglickém jazyce) největších měst, pohoří, moří a oceánů.

Právě princip skládání a hry dětem napomáhá lépe si zapamatovat, kde se co ve světě nachází. Každý dílek, pro které se dítě pokouší nalézt konkrétní místo na modelu, je třeba si pozorně prohlédnout. Kolik dílků dítě použilo ke složení celé Sahary a při skládání kterého kontinentu to bylo? Otázky z geografie tak budou najednou mnohem jednodušší!

Puzzle do sebe hezky zapadají a sestavují se podle čísel, které jsou uvedeny na jednotlivých dílech. Nabízíme vám opravdouvou výzvu pro všechny milovníky 3D puzzle.

Na tuto stavebnici není potřeba použít nůžky ani lepidlo!

Díly jsou vyrobeny ze speciálního materiálu - laminovaný papír s pěnovým jádrem.

Dodáváno v nesloženém tvaru, balené do fólie, kde jednotlivé díly jednoduše vymáčknete dle přiloženého návodu.

Balení obsahuje 47 kusů.

Rozměry: 69 (obvod) x 17 x 32 cm, 22 x 29,5 x 3,5 cm (velikost balení).

Nevhodné pro děti do 3 let.

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.