Tančící krokodýl - přírodní

8854740057211
PT5721
Dostupnost: Skladem
12.5 x 28.0 x 11.5
0.558kg
775,00 Kč

Krokodýl v přírodních barvách od firmy Plan Toys nadchne všechny zvídavé děti. Když táhnete krokodýla, bude chodit a vydávat rytmické klapající zvuky. 

Hra s tančícím krokodýlem podporuje rozvoj rovnováhy dětí, jejich hrubé motoriky a fyzické síly. Rovnováha i koordinace se rozvíjejí, jakmile si děti samy procvičují chůzi tím, že táhnou krokodýla. Jemná motorika je podpořena praktičtější zábavou. Kromě toho jsou děti kognitivně stimulovány při procvičování jazykových a komunikačních dovedností při nápadité práci s hračkou.

Aligátor je vyroben z udržitelného kaučukového dřeva a je spojen lepidly, šetrnými k naší planetě. Přírodní povrchová úprava vytváří dokonalý klasický vzhled. zdobí Hračka je bezpečná a prospěšná pro vývoj dítěte.

Rozměry: 9,5 cm x 24,5 cm x 10 cm

Vhodné pro děti od 12 měsíců.

PLAN TOYS

Plan Toys je již 40 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček.

Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.

PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).

Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci.

Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celého světa.

Přednosti PlanToys hraček:

  • Prvotřídní materiály a záměrně vybrané zdroje mají za následek kvalitní hračky, které nepoškozují životní prostředí.
  • Díky jednoduchému designu jsou hračky PlanToys stylové, odolné a nadčasové.
  • Výrobce používá netoxická barviva na vodní bázi, která udržují strukturu dřevěných hraček - udržují je co nejblíže jejich původní povaze.

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.