Výprodej
Vodní proudy
Vodní proudy
Vodní proudy
Vodní proudy
Vodní proudy
Vodní proudy
Vodní proudy
Vodní proudy
Vodní proudy
Vodní proudy

Vodní proudy

LEREI-3683
Dostupnost: Na dotaz
503 Kč 719 Kč -30%

 

Produkty skladem doručíme do 3 dnů

 

Možný osobní odběr na pobočce

 

Dárek k nákupu nad 2000 Kč

 

Vodní hra pro batolata je nejen skvělou hračkou na koupelové hrátky, ale rovněž úžasnou pomůckou na trénování jemných motorických dovedností a na podporu raných matematických a technických znalostí.

Děti si jednotlivé části aktivity spojí do sebe a vytvoří tak nové a neokoukané vodní proudy, které je zabaví při každodenní hygieně. Barevné plastové kusy disponují přísavkami, tudíž se dají přilepit na dlaždice. Dostatek kusů v balení zaručuje, že si děti vytvoří funkční vodní proudy a míček, jež je součástí balení, tak dráhou lehce propluje.

Součástí balení je:

  • plastový míček
  • 2x koleno trubky (9 x 9 cm)
  • 1x rovná trubka (13 cm)
  • 1x kohoutek (13,75 cm)
  • 1x odlévací pohárek (7 cm)
  • 1x zavlažovací obláček (7 cm)
  • síťovina s přísavkou pro snadné skladování
  • průvodce činností

Vhodné pro děti od 2 let.

Britská společnost Learning Resources byla založena v roce 1994 s cílem poskytování kvalitních výukových produktů pro školy i domácnosti. Společnost se neustále vyvíjí a tím umožňuje dětem objevovat svět prostřednictvím zkoumání a představivosti, a to především zábavnou formou.

Learning Resources uspokojuje potřeby učitelů, rodičů i dalších mentorů a to díky kvalitním produktům, vášní, s jakou produkty vytváří, a díky inspirativním myšlenkám k učení a vzdělávání se.

Štítky
Výprodej
Věk
1 - 2 roky
Materiál
Plast
LEREI-3683

Britská společnost Learning Resources byla založena v roce 1994 s cílem poskytování kvalitních výukových produktů pro školy i domácnosti. Jejich záběr je velmi široký - od hraček až po vzdělávací pomůcky. Od jazyka a čísel až po biologické řezy předměty nebo mikroskopy. Společnost se neustále vyvíjí a tím umožňuje dětem objevovat svět prostřednictvím zkoumání a představivosti, a to především zábavnou formou.

Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.
Produkt přidán do seznamu přání
Souhlas se soubory cookie