DINOKIT - Vykopávka a kostra Triceratops

3700802100508
ST439TRI
Dostupnost: Skladem
19.5 x 22.5 x 6.0
0.987kg
279,00 Kč

DINOKIT Triceratops pocházející z dílny francouzské firmy BUKI oslní všechny malé paleontology. Pomocí dětských nástrojů (speciální pomůcky pro vykopání kostry, čistící štětec) postupně vykopejte a odhalujte kosti dinosaura. Jakmile je očistíte, máte možnost sestavit kostru prehistorického dinosaura s názvem Triceratops, nejznámějšího z tzv. rohatých dinosaurů. Kostra je velká cca 20 cm.

Vykopávejte postupně všechny dinosaury a vytvářejte si tak postupně sbírku koster tvorů, kteří žili před tisíci lety. Poznávejte a seznamujte se s nimi hravou formou.

Výrobek lze uvést do původního stavu pomocí náhradní dávky sádrové hmoty, jež je součástí balení.

Obsah balení: sádrový blok se zalitými částmi dinosaura, speciální nástroje pro vykopávání, čistící štětec, náhradní dávka sádrové hmoty a informace pro poučení a zábavu.

Společnost BUKI vznikla v roce 1992 ve Francii a od té doby má již nenahraditelné místo na trhu kreativních hraček a vzdělávacích pomůcek. Bezpečnost dětí je jednou z priorit firmy, všechny výrobky splňují nejnovější evropské normy. Děti se pomocí hraček učí objevovat svět kolem sebe a vzdělávají se tak nenásilnou formou, která baví je i jejich rodiče. Hračky BUKI jsou distribuovány po celém světě.

Hračka je určena pro děti od 8 let. Nevhodné pro děti do 3 let, nebezpečí udušení - výrobek obsahuje malé části.

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.