Chemická laboratoř - polyméry
  Chemická laboratoř - polyméry
  Chemická laboratoř - polyméry
  Chemická laboratoř - polyméry

  Chemická laboratoř - polyméry

  SSP2880
  Dostupnost: Na dotaz
  575 Kč

  Experimentální a vzdělávací sada umožňující dětem proniknout do světa chemie, a to formou hry a zábavy, vhodné pro děti od 8 let.

   

  Produkty skladem doručíme do 3 dnů

   

  Možný osobní odběr na pobočce

   

  Dárek k nákupu nad 2000 Kč

   

  Probuďte v sobě duši vědce a vrhněte se na objevování překvapivých schopností molekul polymeru. S touto chemickou laboratoří z dílny francouzské společnosti SentoSphere bude věda zábava.

  Vytvořte doma umělý sníh, nebo třeba vlastní skákací kouli. Tato vzdělávací sada umožňuje dětem proniknout do světa chemie, a to formou hry a zábavy. Polymery jsou velmi velké molekuly s úžasnými schopnostmi - mohou se pohybovat, nabobtnat, zpevňovat se a dokonce se odrážet. Sada chemické laboratoře poukazuje na tyto vlastnosti, které obklopují náš každodenní život a děti se tak budou nejen vzdělávat, ale především bavit.

  Obsah sady:

  • 20 ml umělého sněhu
  • 20 ml superabsorbentu
  • 20 ml vodních perel
  • 20 g skákacího prášku
  • 3 malé sklenice
  • 1 forma na pečení
  • 1 kádinka, 1 špachtle, 1 odměrná lžíce, 1 lžička
  • 2 fluorescenční barviva
  • uživatelská příručka

  Vhodné pro děti od 8 let.

  Francouzská firma SentoSphere je zaměřena na výrobu produktů, které podporují lidské smysly - čich, chuť, hmat, sluch a zrak. A to prostřednictvím her nebo experimentálních a kreativních sad.

  Francouzská firma SentoSphere byla založena v roce 1989 paní Véronique Debroise, jejíž vášní jsou vůně. Inspiraci hledala po celém světě a na základě svých poznatků sepsala několik knih. Záhy se rozhodla navrhnout několik čichových her určených celým generacím. Ty obohatila o další hry podporující zbývající čtyři lidské smysly. Moc dobře si totiž uvědomovala, že je západní vzdělávání založeno především na výuce skrze smysly. Vznikly tak hry podporující čich, chuť, hmat, sluch a zrak. Navíc s postupem let přibyly experimentální sady, které jsou hitem současnosti.

  Produkty firmy SentoSphere nesou mnoho ocenění. S ohledem na bezpečnost a kontrolu kvality zůstává výroba stále ve Francii. Dalším důvodem je důraz na ochranu životního prostředí, a proto je samozřejmá recyklace všech odpadů a minimální zátěž ovzduší, všechny produkty tak mají svůj původ z 80% surovin a komponentů vyrobených do vzdálenosti 400 km.

  Štítky
  Doporučené
  Věk
  6 let +
  Materiál
  Plast
  SSP2880
  Komentáře (0)
  Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

  JARNÍ VÝPRODEJ! Nakupte právě teď smysluplné hračky se slevou až 70 %

  Produkt přidán do seznamu přání
  Souhlas se soubory cookie