Vědecká laboratoř - hudební tvorba

5599000000015
LER92393
Dostupnost: Na dotaz
1 299,00 Kč

Úžasná vědecká laboratoř z dílny společnosti Learning Resources, jež se tentokrát věnuje hudební tvorbě, zajisté potěší všechny malé muzikanty, hudebníky, zvědavé a zvídavé děti.

Vytvořte zvuk, učte se o něm, vzdělávejte se a zkoumejte. Dozvíte se něco o akustice, či vibracích a na celkem 36 stranách ilustrovaného příběhu se dozvíte, jak si můžete sestavovat své vlastní hudební nástroje. Sada obsahuje 10 aktivit a pomůcek na výrobu bubínku, kytary a nebo panovy flétny. Nudit se rozhodně nebudete a k tomu budete spolu s dětmi rozvíjet jejich motorickou koordinaci, dovednosti při řešení problémů a vyladíte si rovněž pozorovací a srovnávací schopnosti.

Vhodné pro děti od 5 let.

Britská společnost Learning Resources byla založena v roce 1994 s cílem poskytování kvalitních výukových produktů pro školy i domácnosti. Společnost se neustále vyvíjí a tím umožňuje dětem objevovat svět prostřednictvím zkoumání a představivosti, a to především zábavnou formou.

Learning Resources uspokojuje potřeby učitelů, rodičů i dalších mentorů a to díky kvalitním produktům, vášní, s jakou produkty vytváří, a díky inspirativním myšlenkám k učení a vzdělávání se.

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.