Novinka
Zvětšit

Hydroponická laboratoř

086002050991
LEREI-5099
Dostupnost: Na dotaz
0.444kg
877,00 Kč

Získejte 360°pohled na rostoucí rostliny, a to až od jejich kořenů. Pomocí této úžasné hydroponické laboratoře od firmy Learning Resources to půjde snadno. Skvělá pomůcka pro malé vědce, zahradníky a všechny zvídavé děti.

Unikátní plastové a průhledné tuby poskytují pohled na sazeničky a jejich dlouhé kořeny. Jakmile do zkumavek nalijete vodu, naskytne se vám úžasný, zvětšený pohled na kořeny sazeniček, a vy je tak můžete do detailů prozkoumávat.

Sada obsahuje 3 odolné, nerozbitné tuby (4 cm x 18 cm), dále 3 stojany s otíratelným povrchem pro snadné označení rostlinek a 3 semenné koše a průvodce aktivit.

Vhodné pro děti od 5 let.

Britská společnost Learning Resources byla založena v roce 1994 s cílem poskytování kvalitních výukových produktů pro školy i domácnosti. Společnost se neustále vyvíjí a tím umožňuje dětem objevovat svět prostřednictvím zkoumání a představivosti, a to především zábavnou formou.

Learning Resources uspokojuje potřeby učitelů, rodičů i dalších mentorů a to díky kvalitním produktům, vášní, s jakou produkty vytváří, a díky inspirativním myšlenkám k učení a vzdělávání se.

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.