Novinka
Zvětšit
Magnetická hra Kdo je kdo?
Magnetická hra Kdo je kdo?
Magnetická hra Kdo je kdo?
Magnetická hra Kdo je kdo?
Magnetická hra Kdo je kdo?
Magnetická hra Kdo je kdo?

Magnetická hra Kdo je kdo?

3575677131427
MR713142
Dostupnost: Skladem
8.0 x 15.0 x 1.0
0.461kg
399,00 Kč

Kdo je kdo? Tato magnetická hra nadchne chlapce i dívky všech věkových kategorií. Zahrajte si hru "Kdo je kdo" se svými přáteli a užijte si společně strávený čas plný otázek.

Principem hry je uhádnout povahu druhého hráče, a to tím, že se ptáme. Ale pozor! Na položené otázky může protihráč odpovídat pouze ano, či ne. Uhodnete, kdo se skrývá na druhé straně?

Obsah sady:

  • 2 skládací magnetické desky
  • 24 znakových karet
  • červené magnetické kříže

Pro nejmenší hráče je na každé znakové kartě uvedeno číslo pro přesnější určení. Hra rozvíjí nejen koncentraci a analytické myšlení vašich dětí, ale rovněž smysl pro hru a sociální vnímání. Hra je rovněž vhodná na cesty, a to díky své velikosti a praktickém balení s rukojetí.

Rozměry balení: 15 cm x 18 cm x 1 cm.

Vhodné pro děti od 5 let.

Velmi uznávaná francouzská značka Moulin Roty působí na trhu výrobků pro děti již 45 let. Kvalitní dřevěné hračky i textilní produkty jsou díky svému nezaměnitelnému designu snadno rozeznatelné. V sortimentu naleznete výrobky vzdělávací i zábavné, pro chlapce i dívky, pro batolata a předškoláky, i děti školou povinné.

Produkty jsou vyrobeny z kvalitních, šetrných a netoxických materiálů a jsou vhodné již pro malé děti. Během výroby je každý materiál podroben rozsáhlým zkouškám, nezávislé akreditované laboratoře rovněž provádějí zkoušky toxicity a odolnosti materiálu.

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.