Výprodej
Zvětšit
Roztočené malování

Roztočené malování

086002030696
LEREI-3069
Dostupnost: Skladem
0.856kg
672,00 Kč 1 120,00 Kč -40%

Kartičky s úkolem se vám na první pohled možná budou zdát jednoduché, ale na druhý pohled svůj názor změníte. Jakmile se totiž roztočí "Spindoodle" a ostatní hráči se začnou smát, když se vaši spoluhráči budou snažit rozluštit vaši čmáranici, hra bude v plném proudu.

Tato závratná hádající hra od firmy Learning Resources je založena na kreslení na roztočené ploše. Vyberte si kartu a zjistěte, jaký úkol na vás při kreslení čeká. A jde se na to. Máte celkem 30 vteřin na načrtnutí obrázku na rotujícím plátnu. Pozná váš spoluhráč kresbu?

Hrací deska měří 20 x 10 cm. Hra vyžaduje 3x AA baterie (nejsou součástí balení)

Hra obsahuje hrací kostku, mazací fix, gumu, časovač a kartičky s úkoly v pěti kategoriích

Vhodné pro děti od 8 let.

Britská společnost Learning Resources byla založena v roce 1994 s cílem poskytování kvalitních výukových produktů pro školy i domácnosti. Společnost se neustále vyvíjí a tím umožňuje dětem objevovat svět prostřednictvím zkoumání a představivosti, a to především zábavnou formou.

Learning Resources uspokojuje potřeby učitelů, rodičů i dalších mentorů a to díky kvalitním produktům, vášní, s jakou produkty vytváří, a díky inspirativním myšlenkám k učení a vzdělávání se.

Souhlas se soubory cookie