Adventní kalendář vůní
Adventní kalendář vůní
Adventní kalendář vůní
Adventní kalendář vůní

Adventní kalendář vůní

SSP1011
Dostupnost: Skladem
674 Kč

 

Objevte 24 nových a originálních vůní, které souvisejí s tématem Vánoc. S touto úžasnou sadou od francouzské značky SentoSphere vám půjde hledání samo.

Celkem 24 čichových překvapení s vůněmi vánočního stromečku, perníků, kadidla, či myrhy dokáže kolem této úžasné hry shromáždit všechny věkové skupiny. Rozpoznávejte jednotlivé pachy a zvyšujte tak vaší čichovou citlivost. Jakmile objevíte všech 24 vůní, hra vám umožní všechny prvky této sady používat dál a dál. Hra je vhodná pro 1 až 5 hráčů.

Obsah sady:

  • 23 vůní
  • kolínská voda
  • 24 příběhů 
  • 1 hrací deska
  • návod

Vhodné pro děti od 4 let.

Francouzská firma SentoSphere je zaměřena na výrobu produktů, které podporují lidské smysly - čich, chuť, hmat, sluch a zrak. A to prostřednictvím her nebo experimentálních a kreativních sad.

Francouzská firma SentoSphere byla založena v roce 1989 paní Véronique Debroise, jejíž vášní jsou vůně. Inspiraci hledala po celém světě a na základě svých poznatků sepsala několik knih. Záhy se rozhodla navrhnout několik čichových her určených celým generacím. Ty obohatila o další hry podporující zbývající čtyři lidské smysly. Moc dobře si totiž uvědomovala, že je západní vzdělávání založeno především na výuce skrze smysly. Vznikly tak hry podporující čich, chuť, hmat, sluch a zrak. Navíc s postupem let přibyly experimentální sady, které jsou hitem současnosti.

Produkty firmy SentoSphere nesou mnoho ocenění. S ohledem na bezpečnost a kontrolu kvality zůstává výroba stále ve Francii. Dalším důvodem je důraz na ochranu životního prostředí, a proto je samozřejmá recyklace všech odpadů a minimální zátěž ovzduší, všechny produkty tak mají svůj původ z 80% surovin a komponentů vyrobených do vzdálenosti 400 km.

Souhlas se soubory cookie