Smyslová hra - Hmat

3373910001373
SSP137
Dostupnost: Na dotaz
23.8 x 23.8 x 4.8
0.701kg
644,00 Kč

Vytvořte malou Noemovu archu. Tato skvělá, smyslová hra od francouzské značky SentoSphere nadchne chlapce i dívky.

Zábavná, hmatová a kooperativní hra, ke které potřebujete zejména svůj hmat přináší úžasnou zábavu pro všechny věkové kategorie. O co jde? Barevná krabička obsahuje celkem 12 zvířecích párů. Vašim úkolem je pouze pomocí hmatu spárovat a vytvořit tak Noemovu archu. Hru, jež přináší zábavný způsob objevování nových slov (například hrubý, kluzký, měkký, zrnitý,..), můžete hrát sami, nebo s více hráči.

Sada obsahuje:

  • 24 texturovaných figurek zvířat
  • 1 krycí obrazovka pro zvětšení velikosti v krabici
  • 2 sady pravidel

Vhodné pro děti od 3 let.

Francouzská firma SentoSphere je zaměřena na výrobu produktů, které podporují lidské smysly - čich, chuť, hmat, sluch a zrak. A to prostřednictvím her nebo experimentálních a kreativních sad.

Francouzská firma SentoSphere byla založena v roce 1989 paní Véronique Debroise, jejíž vášní jsou vůně. Inspiraci hledala po celém světě a na základě svých poznatků sepsala několik knih. Záhy se rozhodla navrhnout několik čichových her určených celým generacím. Ty obohatila o další hry podporující zbývající čtyři lidské smysly. Moc dobře si totiž uvědomovala, že je západní vzdělávání založeno především na výuce skrze smysly. Vznikly tak hry podporující čich, chuť, hmat, sluch a zrak. Navíc s postupem let přibyly experimentální sady, které jsou hitem současnosti.

Produkty firmy SentoSphere nesou mnoho ocenění. S ohledem na bezpečnost a kontrolu kvality zůstává výroba stále ve Francii. Dalším důvodem je důraz na ochranu životního prostředí, a proto je samozřejmá recyklace všech odpadů a minimální zátěž ovzduší, všechny produkty tak mají svůj původ z 80% surovin a komponentů vyrobených do vzdálenosti 400 km.

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.