Parfémy - romantické vůně

3373910001410
SSP141
Dostupnost: Skladem
28.8 x 28.8 x 5.4
0.519kg
828,00 Kč

Vytvořte si vlastní parfémy pomocí orientálních vůní. S touto skvělou hrou z dílny společnosti SentoSphere vám to půjde snadno. 

Hra nabízí celkem 8 základů jemných květinových a orientálních vůní, které čekají na to, až je dotvoříte podle svého vkusu. Vytvořte ty nejlepší parfémy a uložte si je do malých lahviček, abyste je vždy poznali. A pokud si s sebou chcete vzít svou oblíbenou vůni na cesty, není problém. Své oblíbené parfémy si můžete rovněž přelít do barevných sprejů.

Nová řada parfémů, vytvořená speciálně pro princezny, i malé vědce, bude mít spolehlivě úspěch.

Balení obsahuje: 

  • 8 základních vůní
  • 3 baňky
  • 3 spreje
  • 8 pipet
  • vonné pijáky
  • průvodce aktivitou

Vhodné pro děti od 8 let.

Francouzská firma SentoSphere je zaměřena na výrobu produktů, které podporují lidské smysly - čich, chuť, hmat, sluch a zrak. A to prostřednictvím her nebo experimentálních a kreativních sad.

Francouzská firma SentoSphere byla založena v roce 1989 paní Véronique Debroise, jejíž vášní jsou vůně. Inspiraci hledala po celém světě a na základě svých poznatků sepsala několik knih. Záhy se rozhodla navrhnout několik čichových her určených celým generacím. Ty obohatila o další hry podporující zbývající čtyři lidské smysly. Moc dobře si totiž uvědomovala, že je západní vzdělávání založeno především na výuce skrze smysly. Vznikly tak hry podporující čich, chuť, hmat, sluch a zrak. Navíc s postupem let přibyly experimentální sady, které jsou hitem současnosti.

Produkty firmy SentoSphere nesou mnoho ocenění. S ohledem na bezpečnost a kontrolu kvality zůstává výroba stále ve Francii. Dalším důvodem je důraz na ochranu životního prostředí, a proto je samozřejmá recyklace všech odpadů a minimální zátěž ovzduší, všechny produkty tak mají svůj původ z 80% surovin a komponentů vyrobených do vzdálenosti 400 km.

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.