Výroba koupelové soli

3373910014304
SSP1430
Dostupnost: Skladem
13.5 x 17.5 x 3.9
0.347kg
346,00 Kč

Vytvořte si vlastní sůl do koupele, jež udělá z vaší koupele zážitek. S francouzskou značkou SentoSphere to zvládne opravdu každý.

Je to snadné. Smíchejte podle návodu různé vůně, výtažky z řas, vícebarevné hvězdičky a hrubou sůl. Tato směs vytvoří z vaší koupele relax a jedinečnou pohodu. Tato kreativní činnost s jednoduchou a především bezpečnou a zábavnou manipulací, umožní všem věkovým kategoriím objevit tajemství výroby kosmetických výrobků. 

Vyrobte si koupelovou sůl pro sebe a své chvíle relaxace, nebo jimi obdarujte své nejbližší.

Obsah balení:

  • 200 g hrubé soli
  • modré a žluté voňavé zabarvení
  • 2 pipety
  • 3 sáčky z plátna
  • pytlík hvězdiček
  • návod k použití

Vhodné pro děti od 8 let.

Francouzská firma SentoSphere je zaměřena na výrobu produktů, které podporují lidské smysly - čich, chuť, hmat, sluch a zrak. A to prostřednictvím her nebo experimentálních a kreativních sad.

Francouzská firma SentoSphere byla založena v roce 1989 paní Véronique Debroise, jejíž vášní jsou vůně. Inspiraci hledala po celém světě a na základě svých poznatků sepsala několik knih. Záhy se rozhodla navrhnout několik čichových her určených celým generacím. Ty obohatila o další hry podporující zbývající čtyři lidské smysly. Moc dobře si totiž uvědomovala, že je západní vzdělávání založeno především na výuce skrze smysly. Vznikly tak hry podporující čich, chuť, hmat, sluch a zrak. Navíc s postupem let přibyly experimentální sady, které jsou hitem současnosti.

Produkty firmy SentoSphere nesou mnoho ocenění. S ohledem na bezpečnost a kontrolu kvality zůstává výroba stále ve Francii. Dalším důvodem je důraz na ochranu životního prostředí, a proto je samozřejmá recyklace všech odpadů a minimální zátěž ovzduší, všechny produkty tak mají svůj původ z 80% surovin a komponentů vyrobených do vzdálenosti 400 km.

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.