Novinka
Zvětšit

Výroba svíček - květinový motiv

3373910023535
SSP2353
Dostupnost: Na dotaz
20.5 x 25.5 x 6.5
0.922kg
766,00 Kč

Vytvořte si vlastní květinové svíčky a relaxujte v klidu vašeho domova. S francouzskou značkou SentoSphere vám půjde výroba od ruky.

Po vytvarování svíčky a dodání její vůně ji ozdobte krásnými a originálními květinovými vzory. Nálepky se na svíčku nanášejí snadno po jejich ponoření do vody. Jednoduchá výroba, snadná manipulace a bezpečnost. I proto si mohou výrobu svíček užívat malí, i velcí. Vyrobte si ty své, podporujte svou kreativitu a fantazii a především se bavte. Svíčky můžete darovat svým nejbližším a zajistit jim tak okamžiky relaxace a neskutečně voňavé potěšení.

Obsah sady:

  • 600 g tzv. "sterafinu"
  • 1 květinová vůně
  • 2 archy samolepek
  • 1 forma, 1 pipeta
  • příručka

Vhodné pro děti od 8 let.

Francouzská firma SentoSphere je zaměřena na výrobu produktů, které podporují lidské smysly - čich, chuť, hmat, sluch a zrak. A to prostřednictvím her nebo experimentálních a kreativních sad.

Francouzská firma SentoSphere byla založena v roce 1989 paní Véronique Debroise, jejíž vášní jsou vůně. Inspiraci hledala po celém světě a na základě svých poznatků sepsala několik knih. Záhy se rozhodla navrhnout několik čichových her určených celým generacím. Ty obohatila o další hry podporující zbývající čtyři lidské smysly. Moc dobře si totiž uvědomovala, že je západní vzdělávání založeno především na výuce skrze smysly. Vznikly tak hry podporující čich, chuť, hmat, sluch a zrak. Navíc s postupem let přibyly experimentální sady, které jsou hitem současnosti.

Produkty firmy SentoSphere nesou mnoho ocenění. S ohledem na bezpečnost a kontrolu kvality zůstává výroba stále ve Francii. Dalším důvodem je důraz na ochranu životního prostředí, a proto je samozřejmá recyklace všech odpadů a minimální zátěž ovzduší, všechny produkty tak mají svůj původ z 80% surovin a komponentů vyrobených do vzdálenosti 400 km.

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.