Doporučené Novinka
Zvětšit

Slime - výroba slizu

3373910028301
SSP2830
Dostupnost: Skladem
25.4 x 20.5 x 6.2
0.429kg
558,00 Kč

S touto sadou od francouzské značky SentoSphere se rozhodně nudit nebudete. Vyrobte si rychle a hlavně zcela bezpečně své vlastní slizy.

Vědecká sada vám umožní během několika minut a zcela za studena vyrobit skvělé slizy, se kterými si užijete spoustu legrace. Tři mísitelné fluorescenční barvy (žlutá, zelená, růžová) dodají zároveň vašemu slizu obzvláště atraktivní vzhled a vy tak v partě přátel zajisté zazáříte.

Obsah balení:

  • 1 nádoba práškového slizu
  • 3 smíchatelná barviva
  • 3 malé krabičky na ochranu hotového slizu
  • 3 pipety, 1 malá lžička, 1 kádinka, 1 špachtle
  • sada pokynů

Všechny slizy jsou testovány pod lékařským dohledem, jsou založeny na rostlinné gumě a obsahují netoxická kosmetická barviva.

Vhodné pro děti od 8 let.

Francouzská firma SentoSphere je zaměřena na výrobu produktů, které podporují lidské smysly - čich, chuť, hmat, sluch a zrak. A to prostřednictvím her nebo experimentálních a kreativních sad.

Francouzská firma SentoSphere byla založena v roce 1989 paní Véronique Debroise, jejíž vášní jsou vůně. Inspiraci hledala po celém světě a na základě svých poznatků sepsala několik knih. Záhy se rozhodla navrhnout několik čichových her určených celým generacím. Ty obohatila o další hry podporující zbývající čtyři lidské smysly. Moc dobře si totiž uvědomovala, že je západní vzdělávání založeno především na výuce skrze smysly. Vznikly tak hry podporující čich, chuť, hmat, sluch a zrak. Navíc s postupem let přibyly experimentální sady, které jsou hitem současnosti.

Produkty firmy SentoSphere nesou mnoho ocenění. S ohledem na bezpečnost a kontrolu kvality zůstává výroba stále ve Francii. Dalším důvodem je důraz na ochranu životního prostředí, a proto je samozřejmá recyklace všech odpadů a minimální zátěž ovzduší, všechny produkty tak mají svůj původ z 80% surovin a komponentů vyrobených do vzdálenosti 400 km.

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.