Doporučené Novinka
Zvětšit
Vědecká laboratoř - krystaly
Vědecká laboratoř - krystaly
Vědecká laboratoř - krystaly
Vědecká laboratoř - krystaly

Vědecká laboratoř - krystaly

3373910028905
SSP2890
Dostupnost: Skladem
25.2 x 20.5 x 9.5
0.734kg
674,00 Kč

Odhalte svou vědeckou duši a vytvářejte nádherné krystaly spolu s úžasnou sadou od francouzské značky SentoSphere.

Jak vypěstovat neuvěřitelné krystaly za pár dní? Tato sada vám nabízí možnost pochopit složitý jev krystalizace a dozvědět se, jak se rodí ty nejkrásnější drahé kameny. S pomocí barviv poté můžete vytvořit krystal své oblíbené barvy - smaragd, citrín, nebo akvamarín.

Ideální vzdělávací hra pro všechny malé vědce, experimentátory a děti, které se rády dozvídají nové věci

Obsah balení:

  • 150 g krystalického prášku
  • 1 podpora usnadňující krystalizaci
  • 1 krystalizační nádobka
  • 2 barviva
  • pokyny

Vhodné pro děti od 8 let.

Francouzská firma SentoSphere je zaměřena na výrobu produktů, které podporují lidské smysly - čich, chuť, hmat, sluch a zrak. A to prostřednictvím her nebo experimentálních a kreativních sad.

Francouzská firma SentoSphere byla založena v roce 1989 paní Véronique Debroise, jejíž vášní jsou vůně. Inspiraci hledala po celém světě a na základě svých poznatků sepsala několik knih. Záhy se rozhodla navrhnout několik čichových her určených celým generacím. Ty obohatila o další hry podporující zbývající čtyři lidské smysly. Moc dobře si totiž uvědomovala, že je západní vzdělávání založeno především na výuce skrze smysly. Vznikly tak hry podporující čich, chuť, hmat, sluch a zrak. Navíc s postupem let přibyly experimentální sady, které jsou hitem současnosti.

Produkty firmy SentoSphere nesou mnoho ocenění. S ohledem na bezpečnost a kontrolu kvality zůstává výroba stále ve Francii. Dalším důvodem je důraz na ochranu životního prostředí, a proto je samozřejmá recyklace všech odpadů a minimální zátěž ovzduší, všechny produkty tak mají svůj původ z 80% surovin a komponentů vyrobených do vzdálenosti 400 km.

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.