• Výprodej!
Zvětšit

Obličejové barvy v tužce Snazaroo - 6 barev

766416496027
VYH1172037
Dostupnost: Na dotaz
16.0 x 21.5 x 2.5
0.153kg
122,00 Kč 135,00 Kč -10%

Tužky na obličej - 6 barev (bílá, žlutá, červená, modrá, zelená a černá). 

Ve Snazaroo je kvalita a bezpečnost obličejových barev na prvním místě. To je důvod proč jsou Snazaroo mezi rodiči, dětmi i profesionálními malíři obličejů „Nejoblíbenější obličejové a tělové barvy“. Jsou koncentrované, takže vystačí na mnoho použití- minimálně 10 celých obličejů.

Snazaroo jsou velice kvalitní syté barvy. Jsou ihned připravené k malování, pouze navlhčíte štětec nebo houbičku (namočit do vody a vyždímat) a můžete malovat. Nanášejí se snadno a rychle schnou, takže celý obličej můžete mít hotový do 5 minut. Jelikož jsou velice koncetrované, balení vystačí na mnoho použití. Barvy můžete vzájemně míchat, tím získáte širokou barevnou paletu. Barvy po použití uzavřete zpět do palety a můžete používat znovu.

Snazaroo barvy jsou speciálně vyvinuté barvy vyhovující většině citlivé pleti a nejsou parfémované.

Snazaroo barvy jsou vyrobeny z přísad, které jsou pod přísnou kontrolou testů EU a FDA toy, vyhovují kosmetickým předpisům a jsou netoxické. Tyto barvy byly překontrolovány nezávislými odborníky dermatologie a profesionálními toxikology.

Snazaroo barvy jsou vodou-ředitelné, proto malování s nimi je tak jednoduché a lze je lehce odstranit. Doporučujeme odstraňovat mýdlem a teplou vodou, nebo vlhčenými ubrousky. Drhnutí ani síla není potřeba.

Příprava a použití:

Každá kosmetika může výjimečně způsobit alergickou reakci. Přestože jsou Snazaroo netoxické a důkladně testované barvy, prosíme nenanášejte na obličej, který je postižen kožní alergií či nemocí. Při jakýchkoliv pochybnostech nejprve otestujte Vaši reakci na zápěstí, nechte 60 minut působit a potom aplikujte na obličej.
Připravte si misku s vodou na mytí štětce a houbičky. Pokožka by měla být čistá a suchá, nenanášejte žádný krém. Vlasy případně schovejte do šátku nebo čelenky. Houbičku namočte do vody a vyždímejte, pak krouživým pohybem naneste barvu na houbičku a pak na obličej. Před nanášením další vrstvy, nechte barvy na obličeji zaschnout. S ohledem na motiv doporučujeme nanášet nejprve světlé barvy a pak tmavé.

Tyto barvy jsou skvělé i na malování těla. Můžete si namalovat prstýnky, náramky, hodinky ale i obří tetování …
Barvy skladujte na suchém místě, chraňte před přímým sluncem. Po použití vše důkladně omyjte a osušte. Z barev odsajte pomocí papírového ubrousku přebytečnou vodu. Barvy, které nebyly používány pod dobu 18 měsíců, prosíme nepoužívejte.

Rozměry: 7,5 (délka tužky) x 1 (průměr) cm.

Nevhodné pro děti do 3 let.

Vážení zákazníci,
vzhledem ke stávající situaci v České republice a bezpečnosti nás všech Vás žádáme, abyste při nákupu na našem e-shopu upřednostňovali platbu kartou nebo bankovním převodem.
Díky tomu omezíme riziko pro naše dopravce. Velmi si vážíme jejich obětavosti a pracovního nasazení v této nelehké době.
Děkujeme za pochopení. 

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.