• Výprodej!
Zvětšit

StampoMinos, kopaná

3660016851293
ALA85129
Dostupnost: Skladem
10.0 x 10.0 x 8.0
0.113kg
260,00 Kč 325,00 Kč -20%

Tematická kreativní sada 10 ks velkých razítek na pěnové hmotě. Balení včetně inkoustového polštářku připraveného k razítování. Velikost razítek: cca 4.5 - malé motivy, 7.5 cm - velké motivy.

Vhodné pro děti od cca 1 roku.

A je to tady! Další skvělá sada pro kluky a všechny milovníky fotbalu! Zahrajte si stolní fotbal i na papíře! Dávejte góly, vymýšlejte strategie. Motivační sada pro všechny, kteří neradi usedají k pastelkám! Každá sada je graficky propracovaná tak, aby vznikaly smysluplné příběhy na desítky způsobů. Co vše se může na hřišti odehrát? Využijte tuto sadu ke společnému hraní, k budování slovní zásoby, přemýšlení, kreslení. Zahrajte se na fotbalové komentátory, rozfázujte si svůj příběh!

Razítka lze obtiskovat pomocí inkoustového polštářku na papír, díky hluboké textuře i do samotvrdnoucích hmot a s použitím textilních barev také na textil. Razítka stačí natupovat houbičkou.
Razítkování je jednoduché, nicméně zkušenosti ukazují, že je dobré první razítkování absolvovat s dítětem a ukázat mu správnou techniku.

Nabízíme jednoduchý návod:
• Před razítkováním prosím připravte vlhčené ubrousky na otírání prstů a pastelky (resp. barvy a štětce).
• Pro větší přehlednost doporučujeme společně s dítětem razítka vyskládat z obalu na nevzorovaný tác, nebo čtvrtku a roztřídit je podle párových souvislostí. MOtivy pojmenujte, opište. Nešetřete fantazií.
• Razítka se "namáčejí" do inkoustu spodní gumovou (oranžovou) stranou.
• Ještě před prvním namočením do inkoustu se nám osvědčilo razítko vzít do ruky, otočit ho a prstem projít po textuře gumového štočku. Dítěti tak ukázat stranu, která razítkuje se slovy: “Podívej, razítkuje vždy tato strana.“. K dokonalému obarvení razítko stačí několikrát jemně přitlačit na polštářek.
• Poté se razítko položí spodní namočenou stranou na papír, a prsty zatlačí postupně na všechny části razítka, aby se dokonale obtiskly všechny části motivu, zejména ty uprostřed. Tento proces doporučujeme využít k upevňování slovní zásoby a pojmenovávání částí obrázku: „Zatlačíme na hlavu, na hohy, na břicho, na kopačky.“
• Po ukončení práce razítka mohou děti sami očistit vlhčenými ubrousky.
• Razítka stačí potom omýt vlažnou mýdlovou vodou a nechat volně vyschnout na vzduchu.
• Razítkovací podušku vždy zavírejte a odložte víkem dolů.
• Obtisky lze dále vybarvovat pastelkami, vodovkami a obrázky dále dotvářet.


TIP: Vyrobte kamarádovi fotbalové narozeninové přání! Motiv jenom obtiskněte na papír, vybarvěte. Pak ho vystřihněte, podlepte ho oboustrannou lepící páskou (pro 3D efekt klidně pěnovou oboustrannou)..

Anebo vyrobte pro malé fotbalisty fotbalová trika na trénink! Připravte si textilní barvu, papírový talířek a houbičku na nádobí (tu potřebujete nastříhat na menší kousky). Na talířek nalijte trochu textilní barvy, houbičkou naberte barvu - stačí jenom trošku -  natupujte razítko a můžete tiskat. nezapomeňte zatlačit na všechny části obrázku. Po uschnutí barvy, triko přežehlete z rubové strany. a pokud potřebujete na dres čísla - zkuste využít číslice ze sady 85110 - nebo pro víc kreativní pojetí také pozaďová razítka - 10x15 - Cifry nebo 30 x 5 - Číslice. (POkud potřebujete vybrat z razítka 30x5 jenom jedo/dvě čísla, barvou tatupujte pouze tato čísla. Vždy natupujte jedno, razítko dobře umyjte osušte a  pak případně další.)

Vážení zákazníci,
vzhledem ke stávající situaci v České republice a bezpečnosti nás všech Vás žádáme, abyste při nákupu na našem e-shopu upřednostňovali platbu kartou nebo bankovním převodem.
Díky tomu omezíme riziko pro naše dopravce. Velmi si vážíme jejich obětavosti a pracovního nasazení v této nelehké době.
Děkujeme za pochopení. 

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.