• Výprodej!
Zvětšit

Velká sada s pískovnicí

KML35
Dostupnost: Skladem
1 199,00 Kč 1 599,00 Kč -25%

Velká sada obsahuje pískovnici 35 x 35 cm z dubového dřeva s černou tabulovou plochou, 10 kusů praktických průhledných kbelíčků, 10 barev písku po 200 g + 200 g bílého písku zdarma (dohromady 2,2 kg písku), 2 ks sypacích kornoutů se špejlí, bílou křídu.

Nevhodné pro děti do 6 let. Hrozí vdechnutí písku.

Vysypávání písků na samolepící podklad:

Připravte si samolepící předřezaný podklad. Velký špendlík přiložte na černou linku v úhlu 45 stupňů. Linka označuje místo kde je podklad prořízlý. Mírně zatlačte a špendlíkem nadzvedněte dílek. Odhalí se Vám lepivá plocha a na tu "nasolte" barevný písek. Jemně ho přitlačte a sesypte stranou. (Nefoukejte, prosím, písek je jemný a mohl by se Vám dostat do očí.) Odloupávejte postupně jednotlivé dílky a plochy zasypávejte různými barvami.

Pokud máte sloupnutý dílek, můžete samolepící plochu barevně tónovat. Sypte barvu písku opatrně zvysoka (10 cm od plochy) a jen na část plochy. Druhou část zasypte jinou barvou. Písek jemně přitiskněte a sklepněte stranou.

Z barevného písku si můžete vyrobit originální pohlednici nebo přání. Tuto techniku pak samozřejmě můžete využít i s dětmi, když budete hledat program na sychravé odpoledne. Je to celkem levná možnost zabavit děti nebo ozvláštnit vaše přátelská setkání­. Písku na vysypávání­ obrázků není mnoho potřeba.

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.