Barva na obličej Snazaroo - černá 18 ml

766416180551
VYH1198510*111
Dostupnost: Skladem
7.5 x 1.5 x 7.5
0.066kg
105,00 Kč

Ve Snazaroo je kvalita a bezpečnost obličejových barev na prvním místě. To je důvod proč jsou Snazaroo mezi rodiči, dětmi i profesionálními malíři obličejů „Nejoblíbenější obličejové a tělové barvy“.

Snazaroo jsou velice kvalitní syté barvy. Jsou ihned připravené k malování, pouze navlhčíte štětec nebo houbičku (namočit do vody a vyždímat) a můžete malovat. Nanášejí se snadno a rychle schnou, takže celý obličej můžete mít hotový do 5 minut. Jelikož jsou velice koncetrované, balení vystačí na mnoho použití. Barvy můžete vzájemně míchat, tím získáte širokou barevnou paletu. Barvy po použití uzavřete zpět do palety a můžete používat znovu.

Snazaroo barvy jsou speciálně vyvinuté barvy vyhovující většině citlivé pleti a nejsou parfémované.

Snazaroo barvy jsou vyrobeny z přísad, které jsou pod přísnou kontrolou testů EU a FDA toy, vyhovují kosmetickým předpisům a jsou netoxické. Tyto barvy byly překontrolovány nezávislými odborníky dermatologie a profesionálními toxikology.

Snazaroo barvy jsou vodou-ředitelné, proto malování s nimi je tak jednoduché a lze je lehce odstranit. Doporučujeme odstraňovat mýdlem a teplou vodou, nebo vlhčenými ubrousky. Drhnutí ani síla není potřeba.

Příprava a použití:

Každá kosmetika může výjimečně způsobit alergickou reakci. Přestože jsou Snazaroo netoxické a důkladně testované barvy, prosíme nenanášejte na obličej, který je postižen kožní alergií či nemocí. Při jakýchkoliv pochybnostech nejprve otestujte Vaši reakci na zápěstí, nechte 60 minut působit a potom aplikujte na obličej.
Připravte si misku s vodou na mytí štětce a houbičky. Pokožka by měla být čistá a suchá, nenanášejte žádný krém. Vlasy případně schovejte do šátku nebo čelenky. Houbičku namočte do vody a vyždímejte, pak krouživým pohybem naneste barvu na houbičku a pak na obličej. Před nanášením další vrstvy, nechte barvy na obličeji zaschnout. S ohledem na motiv doporučujeme nanášet nejprve světlé barvy a pak tmavé.
Tyto barvy jsou skvělé i na malování těla. Můžete si namalovat prstýnky, náramky, hodinky ale i obří tetování …
Barvy skladujte na suchém místě, chraňte před přímým sluncem. Po použití vše důkladně omyjte a osušte. Z barev odsajte pomocí papírového ubrousku přebytečnou vodu. Barvy, které nebyly používány pod dobu 18 měsíců, prosíme nepoužívejte.

Obsah balení: 18 ml.

Nevhodné pro děti do 3 let.

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.