Akční
Zvětšit

Vykrajovátka - čísla, 9 kusů

7394311911241
VYH2471060
Dostupnost: Skladem
16.0 x 26.5 x 2.0
0.106kg
134,00 Kč 149,00 Kč -10%

Krásná nerezová vykrajovátka s motivem číslic 0 - 8 jsou vhodná na výrobu cukrovinek jako jsou perníčky, které děti rády vykrajují a po vychladnutí je ozdobí podle své fantazie. Můžete si například z marcipánové hmoty vytvořit dekoraci na dorty a jiné moučníky.

Vykrajovátka můžete využít i na tvoření s modelovacími hmotami jako je FIMO, CERNIT a PREMO. Hmotu vyválíte a už můžete vykrajovat. 

FIMO je jednou z nejpopulárnějších modelovacích polymerových hmot, které lze na trhu sehnat. Její hlavní doménou je snadná zpracovatelnost, barevná stálost a především pevnost. Díky těmto vlastnostem se FIMO hmota stala nedílnou součástí vybavení mnoha kreativních duší, které našly zálibu v tvorbě šperků a nejrůznějších doplňků a ozdob.

CERNIT je polymerová modelovací hmota, která se zpracovává podobně jako modelína. Hotový výrobek se zapéká v troubě na 110-130 stupňů. Cernit je měkký. Největší výhodou této hmoty je, že nešpiní ruce ani nástroje. Cernit můžete v jednom výrobku kombinovat s polymerovou hmotou Fimo i Premo. 

PREMO je polymerová hmota, která si zachovává mírnou flexibilitu i po upečení, nepraská a konečný produkt je velmi pevný a trvanlivý. Tato jedinečná kombinace vlastností předurčuje tuto hmotu pro tvoření šperků, domácích dekorací a funkčních detailů pro běžné použití.

Obsah balení: 9 kusů.

Rozměry: 16 x 26 x 1,5 cm (velikost balení), 5 - 5,5 cm (vykrajovátka).

Nevhodné pro děti do 3 let.

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.