Akční Výprodej
Zvětšit
Moderní kuchyňka
Moderní kuchyňka
Moderní kuchyňka
Moderní kuchyňka
Moderní kuchyňka
Moderní kuchyňka
Moderní kuchyňka
Moderní kuchyňka
Moderní kuchyňka
Moderní kuchyňka
Moderní kuchyňka
Moderní kuchyňka

Moderní kuchyňka

8854740034830
PT3483
Dostupnost: Skladem
59.0 x 40.0 x 19.0
7.000kg
1 900,00 Kč 3 799,00 Kč -50%

Velmi moderní design kuchyňky je přizpůsoben současným trendům. Kuchyňka obsahuje hladký sporák a dřez, pod nimi je skříňka s možností uložení nádobí. 

Nechte děti rozvíjet svou fantazii, podporovat sociální vnímání a jemnou motoriku. S touto úžasnou kuchyňkou se zabaví malí i velcí kuchaři.

Rozměry: šířka 48 cm  x hloubka 29.5 cm x výška 63 cm.

Vhodné pro děti od 2 let.

PLAN TOYS

Plan Toys je již téměř 40 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček.

Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.

PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).

Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci.

Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celého světa.

Souhlas se soubory cookie