Vyrob si náramky a řetízky
Vyrob si náramky a řetízky
Vyrob si náramky a řetízky
Vyrob si náramky a řetízky
  • Doporučené

Vyrob si náramky a řetízky

SSP833
Dostupnost: Na dotaz
536 Kč

 

Produkty skladem doručíme do 3 dnů

 

Možný osobní odběr na pobočce

 

Dárek k nákupu nad 2000 Kč

 

Vytvořte si krásné, barevné náramky na léto, nebo náramky přátelství pro vaše nejbližší. S touto sadou z dílny francouzské společnosti SentoSphere vám to půjde snadno.

Sada vám nabízí stříbrné řetízky a saténové šňůrky, na kterých se naučíte plést nádherné náramky. Jednoduchá a zábavná technika s dokonalým výsledkem nadchne malé i velké kreativní nadšence.

Obsah sady:

  • 6 ks saténových šňůrek
  • 1 m stříbrného řetízku
  • 5 ks stříbrných přívěsků
  • prsteny, spony, plochý klip
  • návod

Vhodné pro děti od 8 let.

Francouzská firma SentoSphere je zaměřena na výrobu produktů, které podporují lidské smysly - čich, chuť, hmat, sluch a zrak. A to prostřednictvím her nebo experimentálních a kreativních sad.

Francouzská firma SentoSphere byla založena v roce 1989 paní Véronique Debroise, jejíž vášní jsou vůně. Inspiraci hledala po celém světě a na základě svých poznatků sepsala několik knih. Záhy se rozhodla navrhnout několik čichových her určených celým generacím. Ty obohatila o další hry podporující zbývající čtyři lidské smysly. Moc dobře si totiž uvědomovala, že je západní vzdělávání založeno především na výuce skrze smysly. Vznikly tak hry podporující čich, chuť, hmat, sluch a zrak. Navíc s postupem let přibyly experimentální sady, které jsou hitem současnosti.

Produkty firmy SentoSphere nesou mnoho ocenění. S ohledem na bezpečnost a kontrolu kvality zůstává výroba stále ve Francii. Dalším důvodem je důraz na ochranu životního prostředí, a proto je samozřejmá recyklace všech odpadů a minimální zátěž ovzduší, všechny produkty tak mají svůj původ z 80% surovin a komponentů vyrobených do vzdálenosti 400 km.

Štítky
Doporučené
Věk
6 let +
Materiál
Plast nebo guma
Textil
SSP833
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.
Produkt přidán do seznamu přání