Seznam produktů dodavatele Usborne Publishing Ltd.

Usborne je přední britský vydavatel knih pro děti: nezávislá rodinná firma, která vytváří poutavé, inovativní a dostupné knihy pro děti všech věkových kategorií.

Peter Usborne se před více než čtyřiceti lety dozvěděl od své ženy, že bude otcem, a ihned se impulzivně rozhodl pro publikování knih pro děti. Ty jsou milovány rodinami po celém světě. Peterovi je dnes 80 let, ale stále pracuje - a svou práci miluje. Jeho dcera, o které se tehdy dozvěděl, dnes pracuje s ním a jejich týmem. 

Usborne dětské knihy jsou téměř všechny vytvořeny nadaným týmem více jak 35 redaktorů, autorů a více než 50 designérů. Jako společnost se neustále ženou vpřed, hledají nové způsoby, jak zapojit děti do světa knih a čtení.

Usborne byla podle údajů Nielsen BookScan nejúspěšnější vydavatelskou společností pro děti ve Velké Británii v roce 2017.

Více
  • Výprodej!
Skladem
Knihy a časopisy

Wind-up ladybird - Fiona Watt

Usborne Publishing Ltd.
ISBN: 9781409583882
446,00 Kč 495,00 Kč
Vážení zákazníci,
vzhledem ke stávající situaci v České republice a bezpečnosti nás všech Vás žádáme, abyste při nákupu na našem e-shopu upřednostňovali platbu kartou nebo bankovním převodem.
Díky tomu omezíme riziko pro naše dopravce. Velmi si vážíme jejich obětavosti a pracovního nasazení v této nelehké době.
Děkujeme za pochopení. 

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.