Seznam produktů dodavatele Nienhuis

Nienhuis Montessori založil v roce 1929 Albert Nienhuis, který spolupracoval se společností Marie Montessori na výrobcích, které odrážejí její vizi vzdělávání. Děti mají přirozenou snahu rozvíjet se a musí jim být poskytnuta možnost, aby tak učinily svobodně. Nienhuis Montessori umožňuje dětem samostatně objevovat svět. Používá pouze ty nejlepší materiály, vytvořené s péčí, odhodláním a pozorností k detailům. Nienhuis kombinuje dovednosti s technologií a dělá tak více než 85 let.

V roce 1975 bylo ve Spojených státech otevřeno distribuční centrum zaměřené na zákazníky Montessori v Severní a Jižní Americe. Nienhuis Montessori byl oficiálně schválen Asociací Montessori Internationale (AMI) po celá desetiletí. Pracuje s odborníky z oblasti vzdělávání. V souladu s vizí Montessori vyvíjí materiály, které vytvářejí stimulační vzdělávací prostředí, ve kterém má dítě vždy ústřední postavení.

Více
Skladem u dodavatele
Nienhuis pomůcky

Nienhuis - Zlomky

Nienhuis
NH011400
7 540,00 Kč
Vážení zákazníci,
vzhledem ke stávající situaci v České republice a bezpečnosti nás všech Vás žádáme, abyste při nákupu na našem e-shopu upřednostňovali platbu kartou nebo bankovním převodem.
Díky tomu omezíme riziko pro naše dopravce. Velmi si vážíme jejich obětavosti a pracovního nasazení v této nelehké době.
Děkujeme za pochopení. 

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.