Seznam produktů dodavatele insect lore

Firma byla založena v Kalifornii Carlosem Whitem, entomologem pracujícím s hmyzem v zemědělském průmyslu. Během svého působení se naučil, jak hmyz získávat a připravovat pro něj umělé výživy. V roce 1965 se Carlos sám sebe zeptal: "Nebylo by úžasné, kdyby děti viděly z blízka zázračnou metamorfózu motýlů?" Byla to revoluční koncepce: zákazník mohl koupit vzdělávací sadu, která zahrnovala prostředí motýla a certifikát. Zákazník pak pošle certifikát na "motýlí zahrádku" Insect Lore a na oplátku obdrží živé housenky. 

Insect Lore se nyní specializuje na mnoho inovativních vzdělávacích produktů pro mladé studenty, které za ta léta přinesly vědu do života v nespočetných třídách. Jejich cílem je poskytnout dětem přátelský, praktický úvod do metamorfózy hmyzu, entomologie a výuky životního cyklu. 

V roce 1999 se Insect Lore spolupodílel na experimentu s NASA, kdy firma dodala housenky motýlů na palubu Kolumbie. Cílem bylo zjistit, zda jsou schopni motýli metamorfovat i ve stavu bez tíže. Výsledek byl takový, že se všichni motýli objevili úspěšně na palubě lodi!

Více

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.