Výprodej
Velké hodiny k rozložení
Velké hodiny k rozložení
Velké hodiny k rozložení
Velké hodiny k rozložení
Velké hodiny k rozložení
Velké hodiny k rozložení

Velké hodiny k rozložení

LER92382
Dostupnost: Skladem
1 785 Kč 2 975 Kč -40%

Hodiny pro lepší a snadnější určování času transformací číselného řádku na ciferník.

 

Hodiny jsou pouze kruhovou číselnou řadou. Jakmile děti tuto teorii pochopí, určování času se pro ně stane snazším. Inovativní 24 hodinové hodiny s číselnou řadou z dílny společnosti Learning Resources pomáhají dětem naučit se určovat čas transformací číselného řádku na ciferník. Odolné plastové hodiny umožňují učitelům fyzicky přeměnit přímou číselnou řadu na kulatý ciferník a umístit ji na hodiny.

Odolné magnetické hodiny (rozměr 36 cm x 33 cm) se skládají ze základny, odnímatelných ciferníkových čísel a odnímatelných ručiček. Číselná řada obsahuje minutová čísla (číslovaná v pětiminutových intervalech 0-60) a hodinová čísla 1-12 a 12-24. Ty studenti umisťují na základu hodin.

Vhodné pro děti od 5 let.

Britská společnost Learning Resources byla založena v roce 1994 s cílem poskytování kvalitních výukových produktů pro školy i domácnosti. Společnost se neustále vyvíjí a tím umožňuje dětem objevovat svět prostřednictvím zkoumání a představivosti, a to především zábavnou formou.

Learning Resources uspokojuje potřeby učitelů, rodičů i dalších mentorů a to díky kvalitním produktům, vášní, s jakou produkty vytváří, a díky inspirativním myšlenkám k učení a vzdělávání se.

Souhlas se soubory cookie