V rámci velkoobchodního prodeje vám nabízíme produkty značek, o kterých jsme přesvědčeni, že svou kvalitou zpracování a didaktickou a motorickou hodnotou přispívají ke smysluplnému vývoji dětí. Bližší informace o našich značkách a jejich produktech si můžete přečíst níže.

V případě zájmu o velkoobchodní spolupráci, nás kontaktujte. 

Zde je link na přihlášení do velkoobchodní sekce pro naše stávající partnery.

Značky, které distribuujeme v Čechách a na Slovensku.

I když v první řadě distribuujeme Montessori pomůcky všech kategorií, nejde nám jen o jejich prodej, ale hlavně o rozšíření povědomí o Montessori způsobu výchovy a vzdělávání, a tak pokud vás tato tematika zajímá, můžete se s nimi seznámit prostřednictvím našeho online Montessori kurzu.

Tyto pomůcky jsou pojmenovány po italské pedagožce Marii Montessori, která se na základě dlouholetého výzkumu rozhodla okolní prostředí dětí upravit tak, aby dětská mysl a dětské smysly měly zdroje, ze kterých mohou čerpat vědomosti a smyslové poznatky. Montessori pomůcky jsou takové „učebnice“, u kterých si dítě může vše vyzkoušet na vlastní kůži, může si daný koncept „osahat“. Edukativní hodnota každé pomůcky je velmi hluboká. Každá pomůcka izoluje jednu kvalitativní vlastnost, a tím usnadňuje dítěti její zvládnutí. Pomůcky seznamují děti s barvami, zvuky, hudbou, základy budoucí školní výuky, jako je počítání, čtení a psaní, ale také se složitějšími věcmi, které často nechápou či neumí ani někteří dospělí.

Opravdu důležitý je pro nás vztah k naší planetě, s čímž souvisí i výběr materiálů a způsob výroby hraček. Právě proto je nám ctí, že můžeme šířit povědomí o takové firmě jako je americká společnost Safari Ltd., jež je celosvětovým distributorem vzdělávacích ekologických hraček v podobě ručně malovaných modelů zvířat, rostlin, budov, životních cyklů nebo pomůcek do přírody.

Hlavní myšlenkou firmy Safari Ltd. je „učit se hrou“. Navrhuje figurky zvířat tak, aby byly naprosto autentické a svou kvalitou co možná nejvíce odpovídaly skutečnosti. Díky svému ručnímu zpracování je každý výrobek jedinečný. Vzhledem k stále novým vědeckým objevům jsou figurky neustále aktualizovány, mají tak pozitivní vliv na vzdělávání dítěte v oblasti přírody a její ochrany. I proto jsou velmi oblíbenou pomůckou pedagogů celého světa. Touto koncepcí si firma Safari Ltd. vysloužila řadu ocenění za podporu vzdělanosti a význam ochrany životního prostředí a ohrožených druhů.

Srdcovou záležitostí je pro nás spolupráce s thajskou firmou PlanToys, jejichž vysoce kvalitní hračky podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. Firma více jak 30 let ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.

Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. Firma nás dodnes inspiruje svým stoprocentním ekologickým nasazením a lidským přístupem ke svým zákazníkům, zaměstnancům i obchodním partnerům.

Velmi úspěšnou firmou na celosvětovém trhu je německá firma Goki, která má ve svém oboru dlouholetou tradici. Pod touto značkou můžete najít pestrobarevné hračky z kvalitních dřevěných materiálů, které jsou hodnotné pro motorický i didaktický vývoj dětí.

Goki vyrábí hračky s velkou zodpovědností a ve spolupráci s pedagogickými pracovníky vysokých škol, což společně s kvalitou materiálu zaručuje, že se firma může pyšnit častými oceněními z řad nezávislých pečetí a známek kvality. Výrobou hraček chce docílit pestrého života pro naše děti, ale k jeho zachování je také zapotřebí převzít zodpovědnost za činnost, kterou na naší planetě vykonáváme. Také proto Goki získává dřevo ze stromů pouze z míst, kde může znovu dorůst a podílí se na jeho opětovné výsadbě.

Anglická firma Learning Resources je přední světový výrobce inovativních, praktických vzdělávacích pomůcek, které oceňují rodiče i pedagogové a děti je milují. Vysoce kvalitní produkty jsou distribuovány do více jak 80 zemí, kde je využívají děti v mateřských, základních, ale i na středních školách.

Firma chápe jako své poslání podporovat učitele a rodiče tím, že jim poskytne jedinečné, vysoce kvalitní vzdělávací pomůcky, které zvyšují výuku a umožňují získávat zkušenosti, které splňují individuální potřeby dětí. Jejich různorodé pomůcky zahrnují hrací a učební aktivity nebo motorické a společenské hry. Kromě toho nabízí jednoduché technologické pomůcky přímo pro učitele.

Společnost The Purple Cow byla založena v roce 2000 v Austrálii. A ač se jedná o poměrně mladou firmu, své zákazníky si našla už ve 30 zemích světa. 

Jedná se o rodinnou firmu, na jejímž začátku stálo pozorování vlastních dětí a snaha vytvořit pro ně něco speciálního. Něco, co by mohly využít doma i venku, vzít si to na cesty s sebou a zároveň, aby to bylo dostatečně atraktivní a odpoutalo je to alespoň na čas od televize, počítače nebo mobilu. 

Firma The Purple Cow se je rozhodla co nejzábavnějším způsobem zpřístupnit dětem experimenty a učením o světě. Vědecké sady Bláznivá vědecká laboratoř poskytují možnost stát se opravdovým vědeckým badatelem s vlastní laboratoří alespoň na několik hodin, a to s pomocí přiloženého materiálu a několika doma běžně dostupných věcí. Děti se naučí spoustu zajímavých poznatků, které využijí pro běžný život a užijí si při tom zábavu.

Francouzská firma SentoSphere byla založena v roce 1989 paní Véronique Debroise, jejíž vášní jsou vůně. Inspiraci hledala po celém světě a na základě svých poznatků sepsala několik knih. Záhy se rozhodla navrhnout několik čichových her určených celým generacím. Ty obohatila o další hry podporující zbývající čtyři lidské smysly. Moc dobře si totiž uvědomovala, že je západní vzdělávání založeno především na výuce skrze smysly. Vznikly tak hry podporující čich, chuť, hmat, sluch a zrak. Navíc s postupem let přibyly experimentální sady, které jsou hitem současnosti.

Produkty firmy SentoSphere nesou mnoho ocenění. S ohledem na bezpečnost a kontrolu kvality zůstává výroba stále ve Francii. Dalším důvodem je důraz na ochranu životního prostředí, a proto je samozřejmá recyklace všech odpadů a minimální zátěž ovzduší, všechny produkty tak mají svůj původ z 80% surovin a komponentů vyrobených do vzdálenosti 400 km.

📢 Nepropásněte exkluzivní slevy až 50 % na vybrané hračky a pomůcky! 🔖

Produkt přidán do seznamu přání