Na této stránce si můžete stáhnout některý z e-booků, který jsme pro vás připravili. Všechny jsou pro vás úplně zdarma. Budeme rádi za vaši zpětnou vazbu po jejich přečtení!

Materiály ke stažení zde budou přibývat a doufáme, že vám budou inspirací.

Můžete se na nás obrátit , pokud budete mít námět na další publikaci, kterou byste ocenili!

Odkaz na PDF dokument vám přijde emailem po jeho zadání níže. Prosím, následně si zkontrolujte všechny složky (včetně spamu, hromadných emailů. či reklamních sdělení). Emaily se bohužel někdy zatoulají.

Po stažení některého ze souborů se můžete těšit i na další zajímavosti z oblasti výchovy a vzdělávání dětí, články a inspiraci na pomůcky a hračky pro děti. Vaše osobní údaje (e-mail a jméno) budeme (Mgr. Lucie Tamášová, MontessoriHracky.cz) zpracovávat v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů, který vyjadřujete stisknutím tlačítka, můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani.

Rozvíjíme potenciál našich dětí. Inspirace na pomůcky a hry, které si můžete vyrobit doma.

V tomto e-booku jsme shrnuli téměř 300 tipů na aktivity, které můžete vyrobit pro vaše děti sami doma. Není to manuál na výrobu, ale fotodokumentace pro vaši inspiraci. Měla by vás navést na tu správnou aktivitu vhodnou pro vaše dítě dle jeho aktuálního zájmu a senzitivního období.

Jak vybírat Hračky, které mají smysl? Tipy na dárky dle věku...

Mnoho z vás nám často píší, co koupit svým dětem? Podle čeho vybírat? Co se hodí pro ten a ten věk?

Nemáme univerzální odpovědi... Ale máme tipy, které by vám možná mohly trochu pomoct...

Utváříme domov pro naše děti

Upravit někdy domov tak, aby vyhovoval nám a zároveň i našim dětem, může být oříšek.

Proto jsme pro vás připravili tento e-book. Na jeho stránkách se můžete nechat inspirovat, jak lze domov udělat více přátelským pro naše nejmenší...

🐝 Čím víc figurek, tím víc dárků! Safari Ltd. figurky 🦋 + Montessori aktivity ZDARMA a dárky v hodnotě až 500 Kč.🎁

Produkt přidán do seznamu přání