Montessori pomůcky

Montessori pomůcky jsou takové „učebnice“, u kterých si dítě může vše vyzkoušet na vlastní kůži a může si daný koncept osahat. Edukativní hodnota každé pomůcky je velmi vysoká. Pro případ, že si s výběrem Montessori pomůcek nevíte rady, připravili jsme pro vás článek Jak správně vybírat Montessori pomůcky.


Stejně jako celá metoda Montessori, tak i všechny používané pomůcky jsou dílem paní Marie Montessori, italské pedagožky, lékařky, filosofky a vědkyně. O jejím životě a díle si můžete přečíst v článku na našem blogu.

Montessori pomůcky jsou takové „učebnice“, u kterých si dítě může vše vyzkoušet na vlastní kůži, může si daný koncept osahat. Edukativní hodnota každé pomůcky je velmi vysoká.

Každá pomůcka izoluje jednu kvalitativní vlastnost, a tím usnadňuje dítěti její zvládnutí. Pomůcky seznamují děti s barvami, zvuky, hudbou, základy budoucí školní výuky jako je počítání, čtení a psaní, ale také se složitějšími tématy, které často nechápou, či neumí ani někteří dospělí.

V naší nabídce najdete značkové Montessori pomůcky od firmy Nienhuis i cenově dostupnější Montessori pomůcky značky Moyo, které rovněž odpovídají Montessori standardům.

🐝 Čím víc figurek, tím víc dárků! Safari Ltd. figurky 🦋 + Montessori aktivity ZDARMA a dárky v hodnotě až 500 Kč.🎁

Produkt přidán do seznamu přání