Doporučené
Zvětšit
Zdobení šperkovnice - Exotická zvířata
Zdobení šperkovnice - Exotická zvířata
Zdobení šperkovnice - Exotická zvířata
Zdobení šperkovnice - Exotická zvířata

Zdobení šperkovnice - Exotická zvířata

3373910032513
SSP3251
Dostupnost: Skladem
21.0 x 26.5 x 6.2
0.551kg
550,00 Kč

Vytvořte si šperkovnice s motivy exotických zvířat, zdobené krásnými diamanty. Tato úžasná sada od francouzské společnosti SentoSphere vám přináší vše, co k výrobě budete potřebovat.

Tvoření je snadné. Pomocí malého pera přidávejte diamanty jeden po druhém na lepivé plátno. Jakmile budete mít plátna hotová, přilepte je na bílé šperkovnice (jsou součástí balení) a je hotovo.

Obsah sady:

  • 2 ks potištěných adhezních pláten (velikost 13,2 cm x 13,2 cm)
  • tisíce barevných mini diamantů
  • 2 ks bílých krabiček
  • 1 malý podnos (pro uspořádání diamantů)
  • 1 pero (pro manipulaci s diamanty)
  • 1 voskový list pro vytvoření špičky pera dostatečně lepivé
  • sada pokynů

Vhodné pro děti od 9 let.

Francouzská firma SentoSphere je zaměřena na výrobu produktů, které podporují lidské smysly - čich, chuť, hmat, sluch a zrak. A to prostřednictvím her nebo experimentálních a kreativních sad.

Francouzská firma SentoSphere byla založena v roce 1989 paní Véronique Debroise, jejíž vášní jsou vůně. Inspiraci hledala po celém světě a na základě svých poznatků sepsala několik knih. Záhy se rozhodla navrhnout několik čichových her určených celým generacím. Ty obohatila o další hry podporující zbývající čtyři lidské smysly. Moc dobře si totiž uvědomovala, že je západní vzdělávání založeno především na výuce skrze smysly. Vznikly tak hry podporující čich, chuť, hmat, sluch a zrak. Navíc s postupem let přibyly experimentální sady, které jsou hitem současnosti.

Produkty firmy SentoSphere nesou mnoho ocenění. S ohledem na bezpečnost a kontrolu kvality zůstává výroba stále ve Francii. Dalším důvodem je důraz na ochranu životního prostředí, a proto je samozřejmá recyklace všech odpadů a minimální zátěž ovzduší, všechny produkty tak mají svůj původ z 80% surovin a komponentů vyrobených do vzdálenosti 400 km.

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.