Novinka
Nákladní loď
Nákladní loď
Nákladní loď
Nákladní loď
Nákladní loď
Nákladní loď

Nákladní loď

PT5806
Dostupnost: Na dotaz
936 Kč

 

Malá nákladní loď značky PlanToys potěší všechny děti, které mají rády vodní hrátky. Vydejte se na širé moře a přepravujte svůj imaginární náklad, zboží a materiál z jednoho přístavu do druhého. Trup této nákladní lodě je vyroben z přírodního kaučuku, zatímco kabina je vyrobena ze speciálního PlanWood dřeva. Dřevěné kostky zároveň dodávají lodi tu správnou herní dynamiku.

Ideální na hry ve vaně, v bazénu, či přírodních zdrojích.

Díky této hračce rozvíjí děti své motorické dovednosti, nápadité myšlení a koordinaci oko-ruka.

Ošetření: Rozeberte jednotlivé části a otřete je suchým hadříkem.

Vyrobeno v Thajsku udržitelným způsobem z kaučukovníku, bez chemických látek, pomocí lepidel bez formaldehydu, organickými pigmenty a barvivy na vodní bázi.

Rozměry: 21,1 cm x 12,5 cm x 6,5 cm

Vhodné pro děti od 2 let.

Objevte svět pravých ekologických hraček PlanToys.

PLAN TOYS

PlanToys je již 40 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček.

Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.

PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).

Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci.

Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celého světa.

Přednosti PlanToys hraček:

  • Prvotřídní materiály a záměrně vybrané zdroje mají za následek kvalitní hračky, které nepoškozují životní prostředí.
  • Díky jednoduchému designu jsou hračky PlanToys stylové, odolné a nadčasové.
  • Výrobce používá netoxická barviva na vodní bázi, která udržují strukturu dřevěných hraček - udržují je co nejblíže jejich původní povaze.

Souhlas se soubory cookie