Doprava

Naše firma využívá služeb tří přepravců.

DPD

Kurýrní služba DPD doručuje v pracovní dny na všechny adresy v ČR, a to do druhého pracovního dne od předání zboží kurýrovi. Společnost také doručuje na Slovensko, kde je termín doručení posunut o jeden pracovní den. Zákazník bude informován formou SMS zprávy o průběhu doručování zásilky. První SMS obdrží příjemce den před plánovaným doručením a bude obsahovat základní informace o zásilce. Druhá SMS zasílaná v den doručování již bude zákazníka informovat přímo o čase doručování a tel. kontaktu na kurýra, který bude balíček doručovat.

Cena dopravy společnosti DPD je v rámci České republiky 95 Kč. V případě platby prostřednictvím dobírky je příplatek 40 Kč (celkem tedy 135 Kč). Dopravné na Slovensko pak činí 250 Kč a příplatek za platbu dobírkou je 100 Kč (celkem tedy 350 Kč). Cena dopravy do Polska je 400 Kč.

Česká pošta

Zboží si také můžete nechat doručit prostřednictvím České pošty. Ta doručuje balík na všechny adresy ČR následující pracovní den od jeho podání. Adresátovi je zasílána SMS nebo e-mail  s informací o pohybu balíku ode dne jeho podání, až po termín doručování. Zákazník si má na základě zaslaných informací o zásilce možnost upravit termín doručování podle vlastních představ, nebo si nechat balíček doručit na některou z poboček České pošty a tam si jej vyzvednout.

Cena dopravy České pošty je v rámci České republiky 115 Kč. V případě platby prostřednictvím dobírky je příplatek 40 Kč (celkem tedy 155 Kč). Pro doručování na Slovensko služeb České pošty zatím nevyužíváme. Děkujeme za pochopení!

Zásilkovna

Pokud celková hmotnost zboží Vašeho nákupu nepřesáhne 5 kg, můžete využít přepravu přes Zásilkovnu. K dispozici je doručení balíku na výdejní místo, nebo doručení na adresu. Na výběr máte téměř 4000 výdejních míst v ČR a přes 1000 výdejních míst na Slovensku. Balík u sebe budete mít do druhého dne a budete informováni prostřednictvím SMS a e-mailu s detaily k zásilce a pinem, který nahlásíte při převzetí zásilky.

Cena přepravy na výdejní místo v rámci ČR je 56 Kč. Příplatek za dobírku činí 14 Kč. Doručení na adresu v České republice je pak od 95 Kč. Pokud budete chtít balíček zaslat na výdejní místo na Slovensku, pak je cena za doručení 83 Kč a za dobírečné 15 Kč. V případě doručení na slovenskou adresu zaplatíte 161 Kč, s dobírkou pak o 27 Kč více.

Doprava zdarma

Dopravné zdarma od nás pak máte u objednávek, kde je hodnota zboží nad 3000 Kč při doručení do ČR, nad 10 000 Kč při doručení na Slovensko a nad 15 000 Kč do Polska.

Osobní odběr

Nebo si můžete zboží vyzvednout osobně na adrese naší provozovny: Hlavní 60, Kolín – Sendražice.

Platba

Našim zákazníkům nabízíme tyto možnosti, jak za objednané zboží zaplatit.

Bankovní převod - po potvrzení objednávky Vám zašleme email s pokyny, číslem účtu a variabilním symbolem. Jakmile se nám připíše platba na náš účet, zboží Vám obratem odešleme. (Bez poplatku.)

PayPal nebo platba kartou – po zvolení tohoto způsobu platby se budete moci přihlásit na svůj PayPal účet a provést platbu nebo zaplatit kartou přes platební bránu Comgate. Platba se v tomto případě ihned přiřazuje k objednávce a my ji můžeme vyexpedovat. (Bez poplatku.)

Dobírka – zboží odesíláme bez čekání na platbu. Částku uhradíte přepravci při přebírání balíku se zbožím. (Poplatek za tuto službu je u obou přepravců 40 Kč.)

Platba hotově – zákazník hradí částku za zboží při osobním odběru. (Bez poplatku)

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku.