Doporučené
Modelína Patarev - Šperky
Modelína Patarev - Šperky
Modelína Patarev - Šperky
Modelína Patarev - Šperky
Modelína Patarev - Šperky
Modelína Patarev - Šperky

Modelína Patarev - Šperky

SSP879
Dostupnost: Skladem
429 Kč

 

Modelovací hmota, která se nepřilne k prstům a nezanechává skvrny. S touto skvělou hmotou od francouzské společnosti SentoSphere vám vzniknou skvělé výtvory.

Výroba šperků z modelovací hmoty, vyzdobené diamantovými krystaly, nikdy nebyla zábavnější a snazší.

Modelovací hmota Patarev je voňavá, usychá na vzduchu, takže si své výtvory můžete uchovat déle a její barvy se dokonale mísí. Lehká a velmi elastická textura vytváří z této hmoty úžasnou pomůcku na rozvoj kreativity, a to v každém věku. 

Obsah sady:

  • 5 x 18 g modelovací hmoty (modrá, červená, žlutá, bílá, fialová)
  • příslušenství (20 kamínků, 2 prstýnkové základny, nylonové vlákno)
  • 2 saténové šňůrky, třpytky
  • sada pokynů s 8 návody na různé vzory

Vhodné pro děti od 7 let.

Francouzská firma SentoSphere je zaměřena na výrobu produktů, které podporují lidské smysly - čich, chuť, hmat, sluch a zrak. A to prostřednictvím her nebo experimentálních a kreativních sad.

Francouzská firma SentoSphere byla založena v roce 1989 paní Véronique Debroise, jejíž vášní jsou vůně. Inspiraci hledala po celém světě a na základě svých poznatků sepsala několik knih. Záhy se rozhodla navrhnout několik čichových her určených celým generacím. Ty obohatila o další hry podporující zbývající čtyři lidské smysly. Moc dobře si totiž uvědomovala, že je západní vzdělávání založeno především na výuce skrze smysly. Vznikly tak hry podporující čich, chuť, hmat, sluch a zrak. Navíc s postupem let přibyly experimentální sady, které jsou hitem současnosti.

Produkty firmy SentoSphere nesou mnoho ocenění. S ohledem na bezpečnost a kontrolu kvality zůstává výroba stále ve Francii. Dalším důvodem je důraz na ochranu životního prostředí, a proto je samozřejmá recyklace všech odpadů a minimální zátěž ovzduší, všechny produkty tak mají svůj původ z 80% surovin a komponentů vyrobených do vzdálenosti 400 km.

Souhlas se soubory cookie