Tipy na hračky pro děti od 2 let

Nastal čas prvních velkých objevů! Miminko se přetáčí na bříško, plazí se, nebo začíná lézt, zkouší se posadit a mnohdy již před prvním rokem zkouší samo chodit. Zlepšuje jemnou motoriku, reaguje na své jméno a začíná vám rozumět. Buďte mu stále aktivními průvodci, ale zároveň dbejte na to, že již nyní touží tento malý človíček zvládnout některé věci samo. 

Podpořte soustředěnost děťátka a zároveň stimulujte všechny jeho smysly prostřednictvím Pozorovací senzorické lahve Farma, nebo Senzorické lahve pro nejmenší, kterou pořídíte v kombinaci s taktilním kapesníčkem. Miminko se snaží lahev uchopit, třást s ní a pozorovat objekty uvnitř. Sluchové i zrakové vnímání, včetně jemné motoriky, skvěle podpoříte pestrobarevným Dětským autíčkem nebo Barevným válečkem, jež při tlačení vydávají zvuk.

Smysly spolu s jemnou motorikou procvičí miminko při nápadité hře s Boxem se šátky. Různé povrchy, barvy a dokonce pískající zvuk čekají na děťátko v Akuku - Sadě senzorických míčků, kterou může využít i při zábavné koupeli, stejně jako léta známé, klasické Stohovací hrnky, doplněné o praktické otvory a milé zvířecí obrázky na dnu každého z nich. Vodní radovánky podpořte i další pestrobarevnou sadou veselých Mořských zvířátek.

V rozvoji vašeho miminka jsou vám k dispozici rovněž kvalitní dřevěné Montessori pomůcky, speciálně určené pro nejmenší děti. Všechny smysly zapojíte díky vhazování s Nic se neztratí - Ohrádka, a jemnou motoriku spolu s koordinací oko-ruka procvičíte u Třech barevných kruhů na kolíku nebo u dřevěného Vajíčka s kalíškem. Jak na špetkový úchop? K tomu vám bude nápomocné Puzzle - tvary se svými třemi jednoduchými dílky s úchyty ve třech základních barvách.

Vnímání a učení se barev spolu s jemnou motorikou podpoříte hrou s dřevěným Labyrintem s beruškou. A jak je to s prohlížením obrázků? V období, kdy miminko ještě nesedí, mu pořiďte Sadu karet pro hru na bříšku s několika druhy obrázků, korespondujících se třemi rozdílnými stádii vývoje, které později můžete doplnit o leporelo Mých prvních 100 slov. A aby nebylo miminko na všechny nové poznatky samo, může své dojmy sdílet s Panenkou Rosou, lehoučkou hadrovou panenkou, vhodnou pro mazlení již od narození.

Nenašli jste, co hledáte? Projděte si celou kategorii Hračky pro děti od 6 měsíců.

Nebo nakupujte edukativní sady hraček pro děti od narození do 1 roku. rozdělené podle vývojových fází!

Toužíte vědět víc o vývojových fázích dítěte?

Lákají vás další tipy na smysluplné produkty i pro jiné věkové kategorie?

Stáhněte si zdarma náš nový e-book, ve kterém naleznete TOP tipy na hračky pro děti podle věku a unikátní slevu na celý nákup!

Tipy na hračky podle věku

Pomohl vám tento článek? Přejděte na další, nebo se přihlaste k odběru newsletteru a žádný vám už neuteče!

Black Friday je tady!

Black Friday se nezadržitelně blíží a s ním i doprava zdarma a extra slevy v našem e-shopu! Využijte možnost nakoupit před Vánoci se slevou a nechat si vaše objednávky doručit zdarma ... 

Read more
Doporučení a recenze produktů
Monika Šandová
97 views

Tipy na hračky pro miminka

Jakou hračku dopřát miminku v období do 6 měsíců? Podpořte jeho smysly a psychomotorický vývoj a vybírejte z doporučených pomůcek a hraček pro miminko již od narození ...

Read more
Doporučení a recenze produktů
Monika Šandová
364 views

Tipy na hračky pro dítě od 6 měsíců

Inspirujte se výběrem produktů pro dítě od 6 měsíců. Vybrali jsme pro vás nejlepší smysluplné hračky a pomůcky, které podněcují smysly a stimulují miminko v jeho rozvoji ...

Read more
Doporučení a recenze produktů
Monika Šandová
563 views

Tipy na hračky pro děti od 1 roku

Stále váháte, co vybrat vašemu batoleti, abyste nesáhli vedle? Inspirujte se naším doporučením těch nejlepších smysluplných hraček a vzdělávacích pomůcek pro děti od 1 roku ...

Read more
Doporučení a recenze produktů
Monika Šandová
679 views

🎁TIPY NA DÁRKY POD STROMEČEK! Nakupujte podle věku dítěte a se slevou!

Produkt přidán do seznamu přání
Souhlas se soubory cookie