Buddhovy pohádky na dobrou noc - Dharmachari Nagaraja

9788073701604
ISBN: 978-80-7370-160-4
Dostupnost: Skladem
20.0 x 25.0 x 2.0
0.739kg
329,00 Kč

Příběhy lásky a moudrosti, které okouzlí, inspirují a obohatí vás i vaše děti.

Tato jedinečná kniha obsahuje dvacet klasických buddhistických příběhů převyprávěných zábavným způsobem tak, aby je rodiče mohli předčítat svým dětem. Podmanivé vyprávění zažehne představivost vašich dětí, které tak zažijí řadu neobvyklých dobrodružství. Zároveň je podnítí k tomu, aby si samy v mysli utvářely nejrůznější příběhy, které jim pomohou být klidnější, kreativnější, sebevědomější a mít větší soucit s druhými. 

Krásné barevné ilustrace na počátku každé pohádky vaše děti přímo vybízejí k aktivní účasti. Pro rodiče je kniha doplněna úvodem, který přibližuje počátky buddhismu a závěrečnou kapitolou s podrobným návodem k meditacím vhodným pro děti. 

Půvabná kniha, která  zcela originálním a zároveň přitažlivým způsobem přivádí děti k tradici buddhismu a pomáhá: * uvolnit děti a připravit je na klidný spánek * vytvářet silnější pouta v rodině * naučit děti empatii a ukázat jim, co je to soucit s druhými * probouzet a rozvíjet dětskou představivost a kreativitu * posilovat sebevědomí vašich dětí * dodávat dětem sebedůvěru, aby se vydalo na správnou cestu životem.

Počet stran: 144

Typ vazby: vázaná 

Rozměry: 19,5 x 24,5 x 1,5 cm

Souhlas se soubory cookie