Novinka
Zvětšit
Kasuár přilbový
Kasuár přilbový
Kasuár přilbový
Kasuár přilbový
Kasuár přilbový
Kasuár přilbový
Kasuár přilbový
Kasuár přilbový
Kasuár přilbový
Kasuár přilbový

Kasuár přilbový

95866000493
SFS225429
Dostupnost: Na dotaz
7.0 x 9.0 x 4.0
0.059kg
159,00 Kč

Kasuár (Casuarius) je rod velkých ptáků, kteří nejsou schopni létat. Patří do čeledi kasuárovitých (Casuariidae).

Příslušníci rodu se vyskytují v tropických deštných pralesích na Nové Guineji, severní a východní Austrálii. Jsou plaší a žijí hluboko v lese, díky tomu je těžké je najít. Když se ale rozzlobí, mohou být pro člověka velmi nebezpeční.

Rozměr figurky: 9 cm x 7 cm x 4 cm

Safari Ltd. – popis firmy

Safari Ltd. je americká firma zaměřená na výrobu ekologických hraček. Na jejím počátku v roce 1982 byla dětská karetní hra na téma ohrožené druhy zvířat. V roce 1986 firma podepsala licenční smlouvu s Carnegie Museum of Natural History. Tato licence umožnila vyrábět autentické modely dinosaurů ve spolupráci s jejich nejlepšími paleontology. S postupným rozrůstáním firmy se začala rozšiřovat i série modelů, které se už neomezovaly jen na dinosaury, ale nabízely pohled na celý svět.

Hlavní myšlenkou firmy Safari Ltd. je „učit se hrou“. Navrhuje figurky zvířat tak, aby byly naprosto autentické a svou kvalitou co možná nejvíce odpovídaly skutečnosti. Díky svému ručnímu zpracování je každý výrobek jedinečný. Vzhledem k stále novým vědeckým objevům jsou figurky neustále aktualizovány, mají tak pozitivní vliv na vzdělávání dítěte v oblasti přírody a její ochrany. I proto jsou velmi oblíbenou vzdělávací pomůckou pedagogů celého světa. Touto koncepcí si firma Safari Ltd. vysloužila řadu ocenění za podporu vzdělanosti a význam ochrany životního prostředí a ohrožených druhů.

V současné době firma Safari Ltd. nabízí nejen samostatné modely, ale i figurky, které jsou tématicky zařazeny do sad, a to podle oblastí, kde se vyskytují, nebo podle svého živočišného druhu. Můžete se tak detailně seznámit se zvířaty Arktidy, pouště, oceánu a jiných oblastí, nebo zkoumat druhy žab, motýlů, velryb a spousty dalších. Safari Ltd. však neopomíjí ani svět lidí a jeho historii a dílo, a tak můžete poznat nejvýznamnější stavby světa, občanskou válku v Americe, indiány, pravou africkou vesnici, ale dokonce i dopravní prostředky a vesmír. Pro opravdové sběratele jsou k dispozici rozšířené sady!

Samostatnou kapitolou výrobků firmy Safari Ltd. jsou produkty z kolekce Safariology. Jedná se o soubor pomůcek do přírody a  modely pro pozorování života živočichů a rostlin. Tato kolekce zahrnuje dalekohledy, kompasy, krabičky na brouky, lupy a spoustu dalších nástrojů pro bádání, ale i životní cykly několika druhů zvířat a rostlin, jako je např. mořská želva, kuře, komár, včela, či fazole, ba dokonce i vývoj člověka od svého prapočátku až dodnes.

Po tři generace firma Safari Ltd. pokračuje kupředu s jasnou vizí. Rok co rok vytváří stále nové hračky, které vzdělávají a ukazují našim dětem kouzla života na této planetě.

Zebra
Skladem
Figurky a zvířátka

Zebra

SFS271729
324,00 Kč
Souhlas se soubory cookie