Cesta kolem světa - Vůně zemí
  Cesta kolem světa - Vůně zemí
  Cesta kolem světa - Vůně zemí
  Cesta kolem světa - Vůně zemí

  Cesta kolem světa - Vůně zemí

  SSP139
  Dostupnost: Na dotaz
  1 125 Kč

  Vydejte se na cestu kolem světa a poznávejte celkem 31 originálních vůní!

   

  Produkty skladem doručíme do 3 dnů

   

  Možný osobní odběr na pobočce

   

  Dárek k nákupu nad 2000 Kč

   

  Během kooperativní hry Cesta kolem světa - Vůně zemí, pocházející z dílny francouzské značky Sentosphere, budou hráči hádat cestovní destinace dle vůně, které dokáží připomenout zeměpisnou polohu, barvu a nebo dokonce to co představují.

  Hra obsahuje celkem 70 cestopisných obrázků pořízených po celém světě a 31 typických vůní. Některé z asociací lze snadno rozpoznat (například vůně levandule pro francouzskou oblast Provence), jindy musí být hráč kreativní (vůně citronové trávy, nebo řas), jelikož vůně není vždy spojena se stejnými nápady hráčů. 

  Připravte se na báječné smyslové dobrodružství přáteli, nebo s rodinou a užijte si spoustu zábavy!

  Obsah sady:

  • 70 cestopisných obrázků
  • 31 vůní
  • 1 hrací deska
  • 12 číselných karet
  • 3 penalizační žetony
  • pravidla hry

  Vůně prezentované ve hře: hruška, banán, exotické ovoce, moruše, jahoda, pomeranč, lískový ořech, stromový mech, máta, strom, houby, citronová tráva, tráva, horká čokoláda, skořice, čaj, mléko, kari, chléb, modrý hyacint, růže, vět diadém, levandule, orientální vůně, zvířata, kůže, ryby, oceán, dřevo, kadidlo, kameny

  Pachové kapsle mají záruku minimálně 2 roky, ale mohou vydržet mnohem déle, pokud je po každém použití uzavřete správným uzávěrem. Udržujte tuto hru daleko od zdroje tepla.

  Někdo, kdo není zvyklý používat svůj nos, může zjistit, že rozpoznání po čichu může být obtížné. Garantujeme vám však, že s trochou tréninku to půjde velmi snadno! Tipy:

  • Zkuste vůni kategorizovat: Je sladká? Slaná? Ovocná? Květinová? Dřevnatá?...
  • Zkuste si zapamatovat, na co vás tato vůně přiměje. Náš čich je vlastně ten, který je nejvíce spojen s naší pamětí! Jednoduchá vůně vás může přimět myslet na roční období (jahody v létě), osobu (babiččina citronová vůně), oblíbené jídlo (kari), příchuť jogurtu, vůni smetany, místo atd. Vytvoření tohoto odkazu automaticky pomůže pojmenovat pach, který se snažíte rozpoznat. Také vůně jsou jako barvy. Například odstínů zelené je tolik, kolik je jablečných vůní! Zelené jablko nevoní přesně jako červené jablko, které voní jinak než jablečná omáčka nebo jablečný koláč! 

  Vhodné pro děti od 8 let

  Štítky
  Doporučené
  Věk
  6 let +
  Materiál
  Plast
  SSP139
  Komentáře (0)
  Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

  VÝPRODEJ! Nakupte právě teď smysluplné hračky se slevou až 70 %

  Produkt přidán do seznamu přání
  Souhlas se soubory cookie